OK, takže si to shrneme:
Nikam nechodit.
S nikým se nestýkat. Maximálně s rodinou.
Cestovat? Leda po okolí. Zapomeň na zahraniční výlety.
Do hospody vůbec.
Do kina? Ani omylem.
Práce? Jenom z domova. S dětma za zády. Buď něco chtějí, ječí, nebo se perou. Klidné jsou, pokud není práce.
Jídlo? No, tak si ho uvař. Dnes a denně.
Málo peněz. Zatraceně málo peněz, aby se z nich dalo slušně žít.
Plánovat nelze nic. Nikdo nic neví.
Ha! Zdá se, že celý svět právě prožívá jednu gigantickou mateřskou dovolenou. Tohle mě nerozhází. Tohle já umím. V tom si věřím. Co vy?
nadsázka...trochu...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
tak jako jo, umím, ale to
Aries
tak jako jo, umím, ale to neznamená, že mě to neštve
Jo,to je jasný, ale jak to
myday
Jo,to je jasný, ale jak to teprve musí štvát lidi, kteří nic takového nezažili...
No jsem na mateřský a stejně
Terda
No jsem na mateřský a stejně mě to štve. Ale je to trefné.
Ono je pořád štěstí, když
Esclarte
Ono je pořád štěstí, když vůbec práce je. Pěkně napsané, smířené, výstižné a přitom nadějné.
:-)) Perfektně Jsi to pojala,
Faob
:-)) Perfektně Jsi to pojala, už se to ve mně bouřilo, proč taková deprese a komu tím pomůže, když přišla pointa! Jasně, nedělejme z toho takovou vědu, leckdo z nás to moc dobře už zná...! Líbí!
Pointa to vyšperkovala.
Kumiko
Pointa to vyšperkovala. Skvělé!
Já to prosím zatím neumím a
Zuzka
Já to prosím zatím neumím a hlavně si v tom nevěřím! Tím víc je to na budku!
Ale jo, část mé osobnosti od prvních hlášek o karanténě říká "no a co, my tak fungujeme už od Vánoc!"
Matky mají výhodu :D nakonec
Evangelista biolog
Matky mají výhodu :D nakonec mě to pobavilo a přispívá to ještě více k obdivu vůči maminkám :)