Fandom: Psychóza ve 4:48, realita a dvě narážky na Cimrmana
Poznámka: obsahuje pesimismus a otázky, na něž nelze odpovědět 42.
Bylo jaro. Čas nového začátku, lepších zítřků a optimismu.
Jsou chvíle, kdy by se optimisté měli střílet. Jsou to ty chvíle, kdy se optimistou stávám já.
Noční dívka si povzdechla.
To udělej a tohle a tamto a hoď sebou! A užívej si to, usmívej se, musíš se snažit! Ale proč? Co vám na mě záleží? Co pro vás dělám, že mě máte rádi, že mě potřebujete? Neobešel by se tenhle Hamlet bez Hamleta? Jak může žít člověk, který doopravdy ožívá jen cizími příběhy? Jak může žít člověk, který nenávidí sám sebe?
Svítalo. Letmo se dotkla slunečních paprsků. Pak zatáhla žaluzie.
Pá, 2011-04-08 13:09 — Iswida
Neuvěřitelné, narazit na
Neuvěřitelné, narazit na někoho, kdo má rád Psychózu ve 4.48
Pro psaní komentářů se přihlašte
Pá, 2011-04-08 22:27 — Keneu
Tys to viděla?! Neuvěřitelné!
Tys to viděla?! Neuvěřitelné! 8+)
Pro psaní komentářů se přihlašte
So, 2011-04-09 13:45 — Iswida
Neviděla, jen četla. Zatím.
Neviděla, jen četla. Zatím.
Pro psaní komentářů se přihlašte
So, 2011-04-09 14:45 — KaTužka
Drabble má 101 slov. Oprav na
Drabble má 101 slov. Oprav na 100 a pošli nám ho. Pak bude bodík.
Pro psaní komentářů se přihlašte
So, 2011-04-09 16:39 — Keneu
omlouvajík
Posláno.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit