"Drahá?"
Mrs Lucy Ottercat způsobně složila knihu do klína a vzhlédla.
"Ano?"
"Půjdu ven za klukama, ano?" spíše oznámila, než by se ptala Mrs 'Lice Ottercat.
Lucy vyhlédla z okna.
"Panu Knightleymu a Johnovi ty říkáš 'kluci'?" pozvedla obočí.
"Když se koulujou s malejma knightlíkama, tak ano."
"Mrzne," poznamenala Lucy.
"Ano, drahá, o to jde," šklebila se 'Lice.
"Bude ti zima."
"Nebude."
Mrs 'Lice Ottercat jemně pozvedla sukni své róby.
"Co. To. Je?"
"Tepláky. Propašovaný od nás. A pod nima ještě legíny a podkolenky," smála se 'Lice.
Lucy se rozesmála také. Znovu poodhrnula záclonu a vyhlédla ven.
"Nemáš ještě jedny?"
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Hezky ses s tím poprala,
Saphira
Hezky ses s tím poprala, povedené! :) Jako bych je viděla :)
Díky, to mám radost :)
Zuzka
Díky, to mám radost :)
Moudré řešení! :D Skvěle
Tenny
Moudré řešení! :D Skvěle vymyšleno. :)
Díky... dalo to zabrat :D
Zuzka
Díky... dalo to zabrat :D
Milé drabble. Moc hezky
Aplír
Milé drabble. Moc hezky pojaté téma. :)
Díky moc :)
Zuzka
Díky moc :)
A vlněné ponožky, hlavně
Blueberry Lady
A vlněné ponožky, hlavně vlněné ponožky!
To je tak sweet.
Jestli tě nekoušou, tak
Zuzka
Jestli tě nekoušou, tak klidně i vlněné ponožky! :D
Kjůů...
A jaktože tam s nima
Blanca
A jaktože tam s nima nepobíhám už dávno já a nedělám andělíčky všude v širokém okolí? :D
Protože momentálně učíš dělat
Zuzka
Protože momentálně učíš dělat andělíčky Collinsovic potěr za zdí Rosings parku... ?
Hmmm... maaaybe :D
Blanca
Hmmm... maaaybe :D
To je prostě roztomilý. A
Terda
To je prostě roztomilý. A obdivuju Tě jak jsi se s tímhle tématem poprala.
Milé. :)
Lee
Milé. :)