Jdeme lesem, Riaggon tiše našlapuje první. Sleduji díry v rozhraní, srdce až v krku. Než se vzpamatuji, oblohu protne zelený paprsek wigitoru a rozpůlí temný stín, padající na nás shora.
Strach mě přikove k zemi. Nedokážu se pohnout, utéct, nic.
„Střílej,“ slyším. Křečovitě nahmatám wigitor.
„Ke mně zády! Namiř! Střílej!“
Konečně stisknu spoušť. V té chvíli ztuhlost povolí.
Ledově klidná likviduji vetřelce.
Ledově klidná zahlazuji díry v rozhraní.
Pozvracím se, až když je po všem.
„Nebylo to nejhorší,“ zhodnotí Riaggon. „Boty sis nepoblila, do gatí nenadělala, to každý po první ostrý akci říct nemohl. Jo, s tebou to nejpíš půjde.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ten umí potěšit :)
Apatyka
Ten umí potěšit :)
ale jo, to si umím představit
Aries
ale jo, to si umím představit. A zdá se, že Strážci mají hodně drsnou službu
to ano :)
Tora
to ano :)
Tak to je hustý.
Rya
Tak to je hustý.
myslíš?
Tora
myslíš?
On je fakt sladký :-D
Arenga
On je fakt sladký :-D
K zulíbání nebo k zuliskání?
mila_jj
K zulíbání nebo k zuliskání?
Jak kdy, řekla bych.
KattyV
Jak kdy, řekla bych.
přesně :)
Tora
přesně :)
obojí myslím
Tora
obojí myslím
jo, to je celý on :)
Tora
jo, to je celý on :)
Tak to vypadá jako úspěch.
Killman
Tak to vypadá jako úspěch.
že jo, konečně to někdo
Tora
že jo, konečně to někdo pochopil :)
Koukám že jednoduché být
Jackie Decker
Koukám že jednoduché být strážce opravdu není :D
hele jak kdy, no
Tora
hele jak kdy, no
Taková
tif.eret
"pochvala" jistě potěší :-)
samozřejmě :)
Tora
samozřejmě :)
Ta se mi líbí, na rozdíl od
Faob
Ta se mi líbí, na rozdíl od nás ji totiž zjevně teprve "naostro naostro" dostatečně uklidní a zmobilizuje! (Ale vlastně jsem to taky zažil, že teprve, když o to opravdu šlo, vydávalo se to nejlepší...)