God's Lonely Man
Body nesbírám
9. července
Beru si další noční šichtu. Chlapi na depu se už smějou ale mně je to jedno. Ani mi nejde o peníze. Jezdím v noci od Haarlemu po Bronx, rozvážím kurvy a jejich pasáky. Feťáky, děvky, úchyláky. Kam chtějí. Domů, do nemocnic, do dalšího baru nebo pornokina. Nedělám v tom rozdíl. Stojím na ulici, čekám, pozoruju tu smečku - špinaví, zoufalí, zdivočelí. Natáhnou se po dveřích (občas třísknou do kapoty), dosednou na zadní sedadlo. Mají dost. Hodím je do dalšího baru, holky, kluky, kohokoliv. Je mi to jedno. Světla, neony, ulice. Konečně prší.
Není úniku.
Tři dny jsem nespal.
Sakra.
Sorry, tohle nemá (mít) žádný děj, jen jsem se tu pokusil navázat na vnitřní monolog Travise Bickla, kterej vedl formou deníkovejch záznamů. A taky vzdát malou poklonu mýmu oblíbenýmu filmu.
Hudba k tomu
- Číst dál
- 7 komentářů
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit