Paní Spencerová vlastnila hokynářství odnepaměti. Vývěsní štít jejího krámku byl zpuchřelý a vrásčitý, ne však tolik jako její tvář. Ta ženská vypadala jako mumifikovaná už v době, kdy jsem byl kluk.
Gwyneth mě hodlala překvapit, a tak dopoledne skočila nakoupit na slavnostní večeři.
"Paní Spencerová, kde máte ústřice?"
"Nemám."
"A camembert máte?"
"Ne."
"Portské víno?"
"Nikolivěk, děvenko."
"A co provensálské byliny?"
"Viděla jsi snad venku ceduli Francouzské delikatesy?"
"Ne."
"To asi proto, že tu žádný francouzský delikatesy nejsou."
"Tak to vypadá, že Barnaby bude o hladu," povzdechla si Gwyneth.
Stařena si založila seschlé paže v bok.
"Hlad je nejlepší kuchař."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Smích!
Faob
To je fakt hodně vtipné, oni i ti zákazníci nejsou, co bývali! Jak my si vymýšlíme!
A žízeň je nejlepší sládek :-
Rya
A žízeň je nejlepší sládek :-)
Moc pěkné drabble!
Hluboké moudro, baba nedělá
Danae
Plně souhlasím s Danae.
Profesor
Plně souhlasím s Danae.
Pěkné drabble.
Těžké být reverendem ve
Doktor
Těžké být reverendem ve Phoenixu...
Skvělé, jako vždy:)))
Dede
Skvělé, jako vždy:)))
Chudák Barnaby :D ale baba je
strigga
Chudák Barnaby :D ale baba je správně protřelá!
Boží :D. Baba je dobrá.
Smrtijedka
Boží :D. Baba je dobrá.
Chudák Barnaby... :D
Rorico
Chudák Barnaby... :D