Odehrává se cca čtvrt roku po Nebezpečí.
Potřebovala pauzu, a vpadla proto do blízké kavárny. Pracovala na osmičce už tři měsíce, ale přesto kdykoliv šla po ulici, připadala si jako na jehlách. V kanceláři měla pověst málomluvného člověka, ostatně opravdu se snažila vyhýbat konverzaci... Musela pečlivě rozvažovat každé slovo, LOPATy chyby neodpouští.
Co je s tím připojením? Vždyť wi-fi tu má být zdarma, heslo mám...
Po několika dalších marných pokusech dostat se do skupiny notebook rozmrzele zaklapla.
Snažila se ale dlouho. Ke kavárně mezitím dorazili dva mladíci. Instrukce měli jasné - postarat se o ten podvratný živel, který se tady na osmičce pokouší připojit do facebookové skupiny pětkařů.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To nám to
Faob
nějak hororovatí...! Parádní kousek, opět, ale skoro post-apo, atmosféra hutná!
Sakra dobrý
Aries
smutně ironické je, že na osmičce se jen tak beze všeho nedá připojit ani ke skupině osmičky ;)
Povedené.
Aplír
Konec má takový zlověstný nádech.
o jé, bude veselo zdá se
Tora
o jé, bude veselo zdá se
Ajajaj! Zatrolené socsítě!
Rya
Ajajaj! Zatrolené socsítě!
UPS! Tak to teda!
Arenga
UPS! Tak to teda!
Díky moc za komentáře. No jo,
Kumiko
Díky moc za komentáře. No jo, byla holt neopatrná.