Navazuje na: http://sosaci.net/node/42329
Nepodlehnu. Tvoje touha ničit a brát životy nikdy nemůže být silnější, než láska a přátelství a touha ochránit to, co je mi na tomhle světě drahé. Jsi ve mně, ale já nejsem ty.
Nepodlehnu. Strach není silnější než moje touha poskytnout pomocnou ruku a ujištění. Než potřeba napravit spáchané křivdy a obnovit přátelství. Nemůže být.
Nepodlehnu. Neuteču ze břehu, ačkoliv mě pohled na momentálně klidnou hladinu děsí k smrti. Ani nevstoupím do vody a nenaruším to, co se tam právě děje. Bojím se, ale ne o sebe.
Nepodlehnu. Neotočím se a nepůjdu zpět. Pomsta je moje. A je tak blízko...
Já tak miluju psát za víc postav v jednom drabble! Doufám, že je jasné, že jich je víc. A že se nedají zadarmo. ;)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
1 Karl
Eillen
1 Karl
2 Česťa
3 žíš já zapomněla její jméno :D
4 že by nová postava a záporák k tomu?
3 Veronika 4 Karlův otec
neviathiel
3 Veronika
4 Karlův otec
Jo Veronika. Já si nebyla
Eillen
Jo Veronika. Já si nebyla jistá a nechtěla se ztrapnit. :-))
Ono by to sedělo i na otce,
Bilkis
Ono by to sedělo i na otce, ale ten to není.
Díky za komenty, holky.
Aha... tak kdo tedy?
neviathiel
Aha... tak kdo tedy?
Zaporák. :D
Bilkis
Zaporák. :D
To vypadá, že někdo nakonec
Killman
To vypadá, že někdo nakonec podlehnout bude muset...
Vždycky se někdo najde, ano.
Bilkis
Vždycky se někdo najde, ano.
Já myslím, že jen Česťa a
Aries
Já myslím, že jen Česťa a Karl, ne? Rvou se úžasně - sami se sebou
Nene, Eill to měla správně.
Bilkis
Nene, Eill to měla správně.
Líbí moc, i když závěrečná
Faob
Líbí moc, i když závěrečná poznámka hodně pomohla, protože ten pohled ze břehu mě úplně zmátl...! (A pak samozřejmě neznám nositele hlasu pomsty, ale to je tím, že nečtu celou sérii...!)
Díky. Mohla jsem to nějak
Bilkis
Díky. Mohla jsem to nějak oddělit různými písmy, ale na mobilu to jde hrozně špatně.