drabble nevyjadřuje moje politcké přesvědčení...ale snad se aspoň vejde do zadaní :)
Příroda je jenom jedna. Pokud si jí necháme vzít, už jí nikdy nedostaneme zpátky. Taky vás děsí změny klimatu? Vymírající živočišné druhy, sucho, které ohrožuje úrodu, povodně a hurikány? Počasí se extermizuje, i my se musíme extremizovat, abychom mohli zachovat svět našim potomkům. Zapomeňte na velkochovy, velkopěstírny a pole, které oko nepřehlédne. Je na čase podpořit vše lokální, malé, hezké, chutné, s láskou pěstované, nepohnojené a proto zdravé.
Žádný rafinovaný kecy, žádný přeslazený čau lidi, žádná marmeláda na tričku vaší budoucnosti.
Celozrnná sušenka je brand new kobliha!
Volte zelené, jedinou stranu, která stojí na vaší straně!
Hodný volič, moooc hodný.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
moooc hodný, dostane piškůtek
Zuzka
moooc hodný, dostane piškůtek! Celozrnný!
ale musí zaplatit DPH!
myday
ale musí zaplatit DPH!