Nahrazuji téma z 8.4. a to Staré mistryně.
Předcházejí část je zde: Brepta, která brebentí.
„Chceš se zeptat starých mistryň?" pronesl ironicky Marigold.
„No, to nechci, čarodějnice vynechám. Ty mladší mi to neřeknou, protože jsem nebyl s nimi, ale s Yen, ty starší budou povznesené, protože ony by se mnou nikdy nebyly a nebudou se tedy se mnou ani bavit, maximálně mě počastují ohnivou koulí."
„Mladí čarodějové mě proklejí rovnou, protože jsem jim přebral nejkrásnější čarodějku a staříci mi sdělí, že když jim nechám své oko, že se uvolí podívat do křišťálové koule, aby mi řekli, že viděli bitvu u říčky, kde jsem málem umřel, což už dávno vím. Takže, říkám ne, mistry čaroděje nechci."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
No a teď babo raď :)
mamut
No a teď babo raď :)
Že by?
Tlegy
No uvidíme. Oni si poradí, to je jisté.