Ten strašlivý výbuch musel být slyšet široko daleko. Musel být slyšet a cítit po celém světě.
Obloha hořela, oceány se dmuly.
Lidé zmateně pobíhali, nakládali auta a snažili se ujet.
Jiní vzali útokem obchody. Rozbíjeli výlohy, rvali se, zabíjeli.
Byla to zábavná podívaná. Ďábel si spokojeně mnul pracky. Prémie budou!
Jen jeden stařík se v klidu posadil do houpacího křesla a začal si zpívat. A přidávali se k němu další. „Stejně umřeme, tak na co se plašit?“ řekli si. Šířili kolem sebe mír.
Ďábel přišel o zábavnou podívanou i o spoustu potenciálních hříšníků.
„No tak, zachovejte paniku, jinak nesplním plán!“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je výborné a opravdu to má
Keneu
To je výborné a opravdu to má na mě uklidňující vliv, děkuju!
To mě těší, díky!
Peggy
To mě těší, díky!
satanužel se plan asi
Erenis
satanužel se plan asi nepodari naplnit.
huste drabble! :-) moc hezky a zajimavy pohled z "druhe strany" :-)
Díky!
Peggy
Díky!
No ten dopadl, chudák
Tora
No ten dopadl, chudák pekelník :)
:-)))
Peggy
:-)))
Když umřít, tak s klidem :)
Killman
Když umřít, tak s klidem :)
No právě. :-)
Peggy
No právě. :-)
Jo, jo, kliďasové to démonům
Faob
Jo, jo, kliďasové to démonům a dalším strašidlům vždycky mařili!
A proto je důležité zachovat
Peggy
A proto je důležité zachovat klid :-)
Tak
Bublina
ten je super hned na začátek ;)
Díky!
Peggy
Díky!
Ďábel je docela sympaťák,
Esti Vera
Ďábel je docela sympaťák, tenhle pohled z druhé strany se mi líbí :D
Díky!
Peggy
Díky!
Tak na paniku!
KattyV
Tak na paniku! Blbý je, že zpívám děsně falešně. Ale co už. Ďáblovi to aspoň bude rvát uši a uteče.
No vidíš, to si začnu říkat
Peggy
No vidíš, to si začnu říkat taky a nebude mě mrzet, že neumím zpívat :-)
Ten děda byl ale boží.
Esclarte
Ten děda byl ale boží. Pohroma, hrůzy se valí a on si zpívá a ďábel se může vzteknout.
Děda byl moudrý :-)
Peggy
Děda byl moudrý :-)
Moc pěkné drabble. :)
Brygmi
Moc pěkné drabble. :)
Kuju!
Peggy
Kuju!
Jo, tohle mě pobavilo. :D
Oliver
Jo, tohle mě pobavilo. :D Úplně živě to vidím.
To mě těší převelice!
Peggy
To mě těší převelice!
Jo, my se plašit nebudeme :-)
Achája
Jo, my se plašit nebudeme :-) Moc pěkné.
Přesně tak - my se plašit
Peggy
Přesně tak - my se plašit nebudeme.
Díky!
Jasně. Jdu si najít nejbližší
Regi
Jasně. Jdu si najít nejbližší volné houpací křeslo. :-)
Dobře děláš :-)
Peggy
Dobře děláš :-)
Super drabble :) naděje musí
Evangelista biolog
Super drabble :) naděje musí být! :)
Díky! Ano, naděje musí být!
Peggy
Díky! Ano, naděje musí být!