Noční byla náročná a stála mě kalhoty. Musím to zanýst do diet. Nohavici mám na cucky a pod bundou cítím pot. Doufám, že pot. Umírám hlady.
Zombie, to jsme tady nikdy neměli. Nový invazivní druh v oblasti Orlických hor. Exemplář udolán během a lopatou. Stěží jsem se dovlekla k Plivníkovi do hospody.
„Nemáte utopence?“ zkouším to na Plivníka. „Nakládanej hermelín?“
„Ne, všechno je snězený. Ale tohle ti posílá vampýr.“ Postaví přede mě panáka. „Prý mu připomínáš dávnou ztracenou lásku.“
Podívám se na sebe do zrcadla nad barem. Mrtvolka mi pohled oplácí.
Vampýr si přisedá a já buším hlavou do stolu.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
pěkné :)
Peggy Tail
pěkné :)
Děkuju :)
Birute
Děkuju :)
Tak to je povedený. :D
Azereth
Tak to je povedený. :D
Tak to mám radost :)
Birute
Tak to mám radost :)