Sedět v kleci je nuda, pěkná otrava abych tak řekla. Všichni mě obdivují, hladí, jenže - co z toho, když se mi i blbá sýkorka směje, že může létat a já zatím... zírám na ty lidi, co chodí okolo a hraju hodnou holku před každým škvrňětem, které se rozhodne strčit do klece nějaký ten pamlsek (teda, ne, že bych si ho s chutí nedala, že...)
Cože? Koupená? Dárek? Pro koho?... Tohle pískle? Ale co už, aspoň se budu moct proletět.
Prosím vás, pane, pošlete mě se zprávou někam daleko. Třeba až na konec světa.
Cože? Hedvika? No, to by asi šlo.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
A čekalo ji sedm let života,
ioannina
A čekalo ji sedm let života, z nichž většinu dní bude někde zapomenutá, ale bez klece, a v létě bude sice nosit dopisy, ale zas... A umře v kleci. I když mohla letět.
Těšila by se, kdyby to věděla?
Tak a zase se mi chce
Esclarte
Tak a zase se mi chce odpovědět: Jo. Grrrrrrr.
moc pěkné
Keneu
chich, pískle!
všichni tam musíme a kdyby tím člověk (nebo sova) měl poměřovat všechny zážitky a očekávání...
Kouzelné!
Peggy
Kouzelné!
Nojo, to je přece nápad!
Esclarte
Nojo, to je přece nápad! Hedvika se určitě toužila proletět co nejdál. A je moc milá.
Někdy je lepší nevědět... Ale
Regi
Někdy je lepší nevědět... Ale drabble se ti moc povedlo.
Líbilo, líbilo…
Martian
Líbilo, líbilo…