,,Co je soumar?´´ zeptala se mě moje mladší sestrička. Sotva jsem ji přes kuchyňskou linku viděl, jak malinká byla.
,,Soumaři byli pánové, kteří v minulosti na zvířátkách, jako oslech nebo velbloudech, vozili náklad přes Alpy, ´´ odpověděl jsem.
,,A soumrak?´´
,,Kde jsi to slyšela?´´
,,Nebudeš se zlobit?´´ zeptala se a chytla mě za ruku.
Dovedla mě do mého pokoje a ukázala na počítač.
,,Tady jsem to viděla, dlable pro dnešek je soumrak soumarů!´´ nadšeně vypískla.
,,Můžu ti pomoct to napsat?´´ usmála se.
,,Tak pojď, stejně mě nic nenapadá,´´ mávl jsem. Ségra si mi sedla na klín a společně jsme začali psát.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Soumar je i to zvířátko, milá sestřičko!
Rya
Soumar je i to zvířátko, malá sestřičko! :) Roztomilé! :)
I malá sestřička může pomoct.
Aplír
I malá sestřička může pomoct. :)
...
gleti
v nouzi každá pomoc dobrá
Bystrá sestřička, šikovná :)
mamut
Bystrá sestřička, šikovná :)