Varování: Bodík je bodík. A obsahuje to zmínku o motýlím slashi
Přednášející si otřel čelo.
„Dobře. Nakonec všichni pochopili, že doba je zlá a neozbrojená postavička rovná se mrtvá postavička. A teď – kdybyste měli jeden poslední výstřel, komu by patřil?“
Váhavě se zvedla zelená ručka.
„Vý-co?“
„Rákosníčku, ty seš ucho,“ odfrkl si Krakonoš. „Já bych zabil sojku. Leze mi na nervy.“
Přednášející zavrávoral.
„Ehm… zajímavý názor. Co ostatní?“
„Křemílka!“
„Ne, Vochomůrku!“
„Když já nevím, kterýho z nich,“ fňukl trpaslík Šmudla a vrhl vzdorný pohled na své brášky.
„Šmoulinku!“ ozval se sbor hlásků.
„Makovou panenku! … no co,“ mávnul Emanuel křídlem, „mám radši Ibrahima.“
Přednášející pomyslel na sebevraždu. Bohužel neměl ani poslední výstřel.
Ne, 2011-04-03 21:00 — Aries
Přednášející to zjevně pojal
Přednášející to zjevně pojal až příliš důkladně. Skvělá morbidita
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:36 — Rebelka
Já si pořád myslím, že je ani
Já si pořád myslím, že je ani nemusel moc hecovat, že se tyhle sklony skrývají v každém z nich a nemusí se lovit moc hluboko :o). *zalézajík*
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:04 — Peggy
To je úžasně morbidní! Doba
To je úžasně morbidní!
Doba (?) už zkazila i postavičky z Večerníčků :-(
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:36 — Rebelka
Asi doba. Postavičky se moc
Asi doba. Postavičky se moc dívají na filmy...
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:10 — Kleio
Velmi oceňuji výběr
Velmi oceňuji výběr navrhovaných smrtí. :D Hlavně Makovou panenku. A Amálka by šla hned za ní. ;)
A asi se začnu po loňsku dost opakovat, ale... Reb, kam ty na to chodíš?
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:47 — Rebelka
Maková panenka mi lezla na
Maková panenka mi lezla na nervy vždycky. A vidíš, Amálka taky - na tu jsem zapomněla :o).
Já nevím, tohle byla hrozná nouzovka. Keneu potvrdí, že se mi tohle téma nelíbilo a nápad ne a ne přijít :o).
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:47 — Kleio
Je moc fajn, že si Emanuel
Je moc fajn, že si Emanuel konečně uvědomil, že má Ibrahima raději. :)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:12 — angie77
Úžasné...
Málem jsi mě zabila i bez výstřelu - dostala jsem takový záchvat smíchu, že jsem se skoro udusila :-)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:38 — Rebelka
jé, to mám vážně radost
jé, to mám vážně radost
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:58 — angie77
Ehm...
Ty jsi vážně trochu sadistická, co? :-)))
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:31 — Rebelka
Já většinou působím vážně
Já většinou působím vážně mírumilovně, ta sadistická potvora bydlí vevnitř a někdy vykoukne a zamává... ;o)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:16 — Birute
Ajajaj
Nedávno jsem tu drze provokovala, ať autoři, co si beru na paškál idoly mého dětství, klidně přitvrdí, a to mám za to.
Naštěstí pobavení převládá nad zděšením.
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:39 — Rebelka
To jsem ani nepostřehla.
To jsem ani nepostřehla. Každopádně jsem zděšená sama sebou a už jim snad letos ubližovat nebudu.
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:17 — Keneu
Rebí!!!
tohle není BJB, to je dokonalost...
válím se tu smíchy 8+DDD
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:40 — Rebelka
Když mně se to pořád moc
Když mně se to pořád moc nelíbí. Chtělo by to víc slov - první letošní případ, kdy jsem musela krátit a ne prodlužovat :o).
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:22 — Terda
To je dokonalý... umírám
To je dokonalý... umírám smíchy a zabíjím klávesnici vlastním čelem :-D :-D :-D
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:40 — Rebelka
Chudinka klávesnice :o). Ale
Chudinka klávesnice :o). Ale mé zvrhlé já to potěšilo.
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:12 — Danae
Tak teď si odstřelila mě!
Tak teď si odstřelila mě!
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:25 — Rebelka
Naštěstí nemám ostrý :o).
Naštěstí nemám ostrý :o).
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:13 — sigam
Já pojdu! Fakt že jo.
Já pojdu! Fakt že jo. Krakonoš mě dostal. Joo, kdybychom v mládí věděli, co je to za hada... :D
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:26 — Rebelka
:o) Ale mě ta jeho sojka taky
:o) Ale mě ta jeho sojka taky štvala - takhle žalovat na všechny, to se přece nedělá. Kdoví, co na Krakonoše napráskala paní Krakonošové...
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 23:05 — Lejdynka
Ženská, já tě zabiju!
Ženská, já tě zabiju! Takovýhle výtlem už jsem tak dlouho neměla...XD
Jako první jsem začala prskat u Krakonoše, to je fakt... ty se normálně rouháš! :D
To je naprosto dokonalé! A bod navíc za motýlí slash! 3
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 08:26 — Rebelka
Momentálně jsem ráda, že
Momentálně jsem ráda, že bydlíš tak daleko ode mě :o).
Motýli jsou jasní už dávno - už jako malá jsem si je tak nějak spojovala :o).
Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 23:44 — Ness
Tak tohle byl smrťák :-D
Tak tohle byl smrťák :-D
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 08:27 — Rebelka
:D:D Nevím, jestli mám být
:D:D
Nevím, jestli mám být ráda nebo se stydět...
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 09:58 — Ness
Určitě ráda, Krakonoš byl
Určitě ráda, Krakonoš byl boží :-D
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 00:05 — Sandriel
miluju pohádkové postavičky,
miluju pohádkové postavičky, které se chovají zcela nepohádkově :D moc pěkné.. :)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 08:27 — Rebelka
Děkuju :o).
Děkuju :o).
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 10:02 — Arn Dair
Tak tohle byl rychly odstrel
Tak tohle byl rychly odstrel :D hihi
Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 11:47 — Rebelka
:o) no jo, od pohádkových
:o) no jo, od pohádkových postaviček by se občas i FBI mohlo učit
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 10:41 — Julie
Tohle bylo po ránu lepší než
Tohle bylo po ránu lepší než kafe! A to to říká absolutní kofeinovej závislák.
Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 11:48 — Rebelka
:o) od kofeinovýho závisláka
:o) od kofeinovýho závisláka je to ohromná pochvala. Ale uvědumuješ si, že to je tím, že ti kafe nevaří Ianto? Protože to by neřekonalo nic...
Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 23:52 — Arengil
Moje
oblíbená (Rebelka) pohádka je slash Ibrahím/Emanuel, takže plně podporuji! ;)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 11:49 — Rebelka
:D onehdy jsme vztah Ibrahima
:D
onehdy jsme vztah Ibrahima a Emanuela řešili v hospodě a číšník za chvíli odmítal chodit k našemu stolu :o)
Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 12:49 — Dangerous
Ghí! (Ne, vážně, já tvoje
Ghí! (Ne, vážně, já tvoje drabbly asi nemůžu komentovat normálně. :))
Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 14:10 — Rebelka
Chňa! Náhodou já mám tvé
Chňa! Náhodou já mám tvé komentáře moc ráda. (A tvé psaní taky ;o).)
Pro psaní komentářů se přihlašte
St, 2011-04-06 10:49 — Dangerous
Vážně? *_* Díky moc. (A to
Vážně? *_* Díky moc. (A to nemám moc komentíků. XD)
Pro psaní komentářů se přihlašte
St, 2011-04-06 23:39 — Profesor
Emanuel je na chlapečky?! Oh.
Emanuel je na chlapečky?!
Oh. Já nemám slov, musím se totiž smát.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit