Domů
Společnost pro osvětu spisovatelů

Hlavní navigace

  • O nás
  • Diskuse
  • Autoři
  • Fandomy
  • Filtrování
  • Podpořte nás
  • Přihlásit se (opens in new tab)
Skočit na příspěvky ↓

Drobečková navigace

  • Domů
  • Co se stalo na semináři "Střelné zbraně pro kreslené postavičky"

Informace

Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!

Uživatelské menu

  • Oblíbené povídky z Padesátky
  • Přihlásit se

Nový obsah

  • Chytrému napověz – Terda
Více novinek

DMD

  • FAQ
  • Pravidla
  • Návod na přidání drabble (opens in new tab)
  • 2026
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • 2024
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • Starší ročníky
    • 2023
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2022
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2021
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2020
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2019
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2018
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha (opens in new tab)
    • 2017
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2016
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2015
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2014
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2013
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2012
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2010

Bingo

  • 2026 Tropické bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Vylosované tropy
  • 2024 Klišé bingo
    • Pravidla (opens in new tab)
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Vylosovaná klišé
  • 2014 Klišé bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Bingo! (opens in new tab)
    • Doporučení

Letní dobročinnost

  • Pravidla
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • Starší ročníky
    • 2022
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Poezim

  • Pravidla (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Básně

Vánoční nadílka

  • Pravidla
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • Starší ročníky
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2016
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2015
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2014
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2013
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Padesátka

  • Pravidla
  • 2025
  • 2023
    • Bodovací tabulka 2023 (opens in new tab)
  • 2021
    • Bodovací tabulka 2021 (opens in new tab)
  • 2019
    • Bodovací tabulka 2019 (opens in new tab)
    • Upoutávky

Ostatní

  • Články
  • Překladatelova rukavice (archiv) (opens in new tab)

Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.

Co se stalo na semináři "Střelné zbraně pro kreslené postavičky"

Profile picture for user Rebelka
Od Rebelka | Ne, 3. 04. 2011 - 20:58
DMD č. 4. pro 4. 4. 2011. Téma: Poslední výstřel

Varování: Bodík je bodík. A obsahuje to zmínku o motýlím slashi
Přednášející si otřel čelo.
„Dobře. Nakonec všichni pochopili, že doba je zlá a neozbrojená postavička rovná se mrtvá postavička. A teď – kdybyste měli jeden poslední výstřel, komu by patřil?“
Váhavě se zvedla zelená ručka.
„Vý-co?“
„Rákosníčku, ty seš ucho,“ odfrkl si Krakonoš. „Já bych zabil sojku. Leze mi na nervy.“
Přednášející zavrávoral.
„Ehm… zajímavý názor. Co ostatní?“
„Křemílka!“
„Ne, Vochomůrku!“
„Když já nevím, kterýho z nich,“ fňukl trpaslík Šmudla a vrhl vzdorný pohled na své brášky.
„Šmoulinku!“ ozval se sbor hlásků.
„Makovou panenku! … no co,“ mávnul Emanuel křídlem, „mám radši Ibrahima.“
Přednášející pomyslel na sebevraždu. Bohužel neměl ani poslední výstřel.

Pohádky
2011

Ne, 2011-04-03 21:00 — Aries

Přednášející to zjevně pojal
Přednášející to zjevně pojal až příliš důkladně. Skvělá morbidita

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:36 — Rebelka

Já si pořád myslím, že je ani
Já si pořád myslím, že je ani nemusel moc hecovat, že se tyhle sklony skrývají v každém z nich a nemusí se lovit moc hluboko :o). *zalézajík*

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:04 — Peggy

To je úžasně morbidní! Doba
To je úžasně morbidní!
Doba (?) už zkazila i postavičky z Večerníčků :-(

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:36 — Rebelka

Asi doba. Postavičky se moc
Asi doba. Postavičky se moc dívají na filmy...

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:10 — Kleio

Velmi oceňuji výběr
Velmi oceňuji výběr navrhovaných smrtí. :D Hlavně Makovou panenku. A Amálka by šla hned za ní. ;)
A asi se začnu po loňsku dost opakovat, ale... Reb, kam ty na to chodíš?

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:47 — Rebelka

Maková panenka mi lezla na
Maková panenka mi lezla na nervy vždycky. A vidíš, Amálka taky - na tu jsem zapomněla :o).
Já nevím, tohle byla hrozná nouzovka. Keneu potvrdí, že se mi tohle téma nelíbilo a nápad ne a ne přijít :o).

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:47 — Kleio

Je moc fajn, že si Emanuel
Je moc fajn, že si Emanuel konečně uvědomil, že má Ibrahima raději. :)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:12 — angie77

Úžasné...
Málem jsi mě zabila i bez výstřelu - dostala jsem takový záchvat smíchu, že jsem se skoro udusila :-)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:38 — Rebelka

jé, to mám vážně radost
jé, to mám vážně radost

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:58 — angie77

Ehm...
Ty jsi vážně trochu sadistická, co? :-)))

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:31 — Rebelka

Já většinou působím vážně
Já většinou působím vážně mírumilovně, ta sadistická potvora bydlí vevnitř a někdy vykoukne a zamává... ;o)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:16 — Birute

Ajajaj
Nedávno jsem tu drze provokovala, ať autoři, co si beru na paškál idoly mého dětství, klidně přitvrdí, a to mám za to.

Naštěstí pobavení převládá nad zděšením.

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:39 — Rebelka

To jsem ani nepostřehla.
To jsem ani nepostřehla. Každopádně jsem zděšená sama sebou a už jim snad letos ubližovat nebudu.

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:17 — Keneu

Rebí!!!
tohle není BJB, to je dokonalost...
válím se tu smíchy 8+DDD

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:40 — Rebelka

Když mně se to pořád moc
Když mně se to pořád moc nelíbí. Chtělo by to víc slov - první letošní případ, kdy jsem musela krátit a ne prodlužovat :o).

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:22 — Terda

To je dokonalý... umírám
To je dokonalý... umírám smíchy a zabíjím klávesnici vlastním čelem :-D :-D :-D

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 21:40 — Rebelka

Chudinka klávesnice :o). Ale
Chudinka klávesnice :o). Ale mé zvrhlé já to potěšilo.

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:12 — Danae

Tak teď si odstřelila mě!
Tak teď si odstřelila mě!

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:25 — Rebelka

Naštěstí nemám ostrý :o).
Naštěstí nemám ostrý :o).

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:13 — sigam

Já pojdu! Fakt že jo.
Já pojdu! Fakt že jo. Krakonoš mě dostal. Joo, kdybychom v mládí věděli, co je to za hada... :D

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 22:26 — Rebelka

:o) Ale mě ta jeho sojka taky
:o) Ale mě ta jeho sojka taky štvala - takhle žalovat na všechny, to se přece nedělá. Kdoví, co na Krakonoše napráskala paní Krakonošové...

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 23:05 — Lejdynka

Ženská, já tě zabiju!
Ženská, já tě zabiju! Takovýhle výtlem už jsem tak dlouho neměla...XD
Jako první jsem začala prskat u Krakonoše, to je fakt... ty se normálně rouháš! :D
To je naprosto dokonalé! A bod navíc za motýlí slash! 3

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 08:26 — Rebelka

Momentálně jsem ráda, že
Momentálně jsem ráda, že bydlíš tak daleko ode mě :o).
Motýli jsou jasní už dávno - už jako malá jsem si je tak nějak spojovala :o).

Pro psaní komentářů se přihlašte
Ne, 2011-04-03 23:44 — Ness

Tak tohle byl smrťák :-D
Tak tohle byl smrťák :-D

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 08:27 — Rebelka

:D:D Nevím, jestli mám být
:D:D
Nevím, jestli mám být ráda nebo se stydět...

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 09:58 — Ness

Určitě ráda, Krakonoš byl
Určitě ráda, Krakonoš byl boží :-D

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 00:05 — Sandriel

miluju pohádkové postavičky,
miluju pohádkové postavičky, které se chovají zcela nepohádkově :D moc pěkné.. :)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 08:27 — Rebelka

Děkuju :o).
Děkuju :o).

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 10:02 — Arn Dair

Tak tohle byl rychly odstrel
Tak tohle byl rychly odstrel :D hihi

Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 11:47 — Rebelka

:o) no jo, od pohádkových
:o) no jo, od pohádkových postaviček by se občas i FBI mohlo učit

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 10:41 — Julie

Tohle bylo po ránu lepší než
Tohle bylo po ránu lepší než kafe! A to to říká absolutní kofeinovej závislák.

Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 11:48 — Rebelka

:o) od kofeinovýho závisláka
:o) od kofeinovýho závisláka je to ohromná pochvala. Ale uvědumuješ si, že to je tím, že ti kafe nevaří Ianto? Protože to by neřekonalo nic...

Pro psaní komentářů se přihlašte
Po, 2011-04-04 23:52 — Arengil

Moje
oblíbená (Rebelka) pohádka je slash Ibrahím/Emanuel, takže plně podporuji! ;)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 11:49 — Rebelka

:D onehdy jsme vztah Ibrahima
:D
onehdy jsme vztah Ibrahima a Emanuela řešili v hospodě a číšník za chvíli odmítal chodit k našemu stolu :o)

Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 12:49 — Dangerous

Ghí! (Ne, vážně, já tvoje
Ghí! (Ne, vážně, já tvoje drabbly asi nemůžu komentovat normálně. :))

Pro psaní komentářů se přihlašte
Út, 2011-04-05 14:10 — Rebelka

Chňa! Náhodou já mám tvé
Chňa! Náhodou já mám tvé komentáře moc ráda. (A tvé psaní taky ;o).)

Pro psaní komentářů se přihlašte
St, 2011-04-06 10:49 — Dangerous

Vážně? *_* Díky moc. (A to
Vážně? *_* Díky moc. (A to nemám moc komentíků. XD)

Pro psaní komentářů se přihlašte
St, 2011-04-06 23:39 — Profesor

Emanuel je na chlapečky?! Oh.
Emanuel je na chlapečky?!
Oh. Já nemám slov, musím se totiž smát.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit