Domů
Společnost pro osvětu spisovatelů

Hlavní navigace

  • O nás
  • Diskuse
  • Autoři
  • Fandomy
  • Filtrování
  • Podpořte nás
  • Přihlásit se (opens in new tab)
Skočit na příspěvky ↓

Drobečková navigace

  • Domů
  • Vlastní cestou

Informace

Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!

Uživatelské menu

  • Oblíbené povídky z Padesátky
  • Přihlásit se

Nový obsah

  • Chytrému napověz – Terda
Více novinek

DMD

  • FAQ
  • Pravidla
  • Návod na přidání drabble (opens in new tab)
  • 2026
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • 2024
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • Starší ročníky
    • 2023
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2022
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2021
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2020
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2019
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2018
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha (opens in new tab)
    • 2017
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2016
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2015
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2014
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2013
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2012
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2010

Bingo

  • 2026 Tropické bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Vylosované tropy
  • 2024 Klišé bingo
    • Pravidla (opens in new tab)
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Vylosovaná klišé
  • 2014 Klišé bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Bingo! (opens in new tab)
    • Doporučení

Letní dobročinnost

  • Pravidla
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • Starší ročníky
    • 2022
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Poezim

  • Pravidla (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Básně

Vánoční nadílka

  • Pravidla
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • Starší ročníky
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2016
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2015
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2014
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2013
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Padesátka

  • Pravidla
  • 2025
  • 2023
    • Bodovací tabulka 2023 (opens in new tab)
  • 2021
    • Bodovací tabulka 2021 (opens in new tab)
  • 2019
    • Bodovací tabulka 2019 (opens in new tab)
    • Upoutávky

Ostatní

  • Články
  • Překladatelova rukavice (archiv) (opens in new tab)

Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.

Vlastní cestou

Profile picture for user Lee
Od Lee | Čt, 31. 03. 2016 - 23:04

Věnuji nettiex, protože takhle nad tím přemýšlela dříve než já. Děkuju.

Letopisy Narnie

Jako vždy ji bodlo u srdce, když Lucinka vyslovila to jméno.
Vstala.
"Děje se něco?" zeptal se Petr.
"Promiňte, o tomhle už mluvit nechci."
"Nechceš mluvit o ..."
Nevydržela to.
"Ne! Už o ní nechci nikdy slyšet, rozumíš, od nikoho z vás!"
"Zuzano, co tě to popadlo, vždyť..."
"Vždyť co?! Vždyť už jsem dospělá?! Přesně tak. Jsem moc stará, abych se něčím takovým zabývala!"
Schválně křičela. Věděla, že je to faleš, chtěla jen, aby ji nechali být.
Sám jsi řekl, že vrátit se nemohu. Abych přestala žít, to po mně ale nemůžeš chtít. Vím, že nechceš, Aslane.
Ale oni to nepochopí.

Kdybych letos svým milým příliš ubližovala, dejte mi vědět a nechám toho.

DMD č. 1. pro 1. 4. 2016. Téma: Nejsme na to už moc staří?

Krasosmutné... slzu jsem v

Peggy

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Krasosmutné... slzu jsem v oku zamáčkla. Fakt.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Mě to vždycky hrozně štvalo,

Profile picture for user Tenny

Tenny

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Mě to vždycky hrozně štvalo, že se tam Zuzka nemohla vrátit. :( Přišlo mi to hrozně nefér a měla jsem jí moc ráda.
Skvělé drabble, taky mě bodlo u srdce.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Au!

Profile picture for user Carmen

Carmen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Au!
Ale stejně za tohle drabble díky.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Výborný!

Profile picture for user Danae

Danae

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz
Výborný!
  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Děkuju moc za komentáře. Mrzí

Profile picture for user Lee

Lee

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Děkuju moc za komentáře. Mrzí mě způsobená au, nechtěla jsem to napsat bolavě, vlastně myslím, že Zuzanin život byl i přese všechno krásný. (A možná, že pro to všechno.)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Parádní!

Profile picture for user Faob

Faob

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Postihnout "zastaralost" náctiletých, toť umění! Nakonec: jsme staří (mladí) všichni!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Abych přestala žít, to po mně

Profile picture for user Rya

Rya

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Abych přestala žít, to po mně ale nemůžeš chtít. Vím, že nechceš, Aslane.- tohle mě dostalo úplně nejvíc.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Takhle po ránu a už zas

Profile picture for user Terda

Terda

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Takhle po ránu a už zas bulím jak želva. Krásné. Smutné, bolavé, ale krásné.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Ach... to je přímo mrazivé.

Profile picture for user Rebelka

Rebelka

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Ach... to je přímo mrazivé.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Ou

Profile picture for user Erys

Erys

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

To je silné. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli je to spíš mrazivé, nebo nadějné.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

krásné

Profile picture for user Keneu

Keneu

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

tyhle útržky ze Zuzanina úhlu pohledu se mi vždycky moc líbily, i když trochu bolí

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Ještě jednou děkuji všem.

Profile picture for user Lee

Lee

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Ještě jednou děkuji všem. (Omlouvám se, že neodpovídám každému.) A všem nerozhodným: je to nadějné, když Zuzanu vidíte už z perspektivy toho, že do Narnie došla. :) (A já nepochybuji, že se tak stalo.)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Nenechávej toho. Je to dobré

Tall

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Nenechávej toho. Je to dobré a kdyby tady byly jen samé komedie, tak by mě bolela bránice.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Děkuji moc za komentář.

Profile picture for user Lee

Lee

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Děkuji moc za komentář.
Mě teprve teď napadlo, jestli ta moje poznámka pod stoslůvkou není nesrozumitelná. Slovo "ubližovat" jsem nemyslela ve smyslu utrpení, ale ve smyslu hrozného psaní. Abyste mě zastavili, až začnu psát nesmysly. :) Jinak svým postavám, doufám, neubližuji, bolest vyplývá z příběhů, ne ze mě.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Nenechávej toho. Je to dobré by Tall

Co jiného dělat, když víš, že

Profile picture for user Eillen

Eillen

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Co jiného dělat, když víš, že už se tam nikdy nevrátíš? Asi bych se taky snažila přesvědčit se, že žádná Narnie není.

Krásné drabble

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Au, moje dětská léta. Takhle

Profile picture for user Layla TB

Layla TB

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Au, moje dětská léta. Takhle se v té ráně nimrat!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Takže první letošní drabble,

Profile picture for user Doktor

Doktor

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Takže první letošní drabble, které si dávám do oblíbených...
Díky!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Jé, to je moc smutné. Ale tak

Esclarte

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Jé, to je moc smutné. Ale tak nějak to ladí s tím, jak jsem si to taky jednou zkusila zdůvodnit, abych ji nějak vylepšila a zároveň tím z ostatních nedělala hovada (stejně jsem si uvědomila, že nejhůř o ní mluvili ti, kteří ji skoro nebo vůbec neznali a např. Lucinka o ní neřekla nic). Možná bych zaujala časem stejný postoj jako ona.
Takže je to zároveň svým způsobem smířlivé. Nezblbla tak, jak to v té Sedmě vypadalo.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Ještě jednou děkuji všem za

Profile picture for user Lee

Lee

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Ještě jednou děkuji všem za komentáře.
Zuzanu mám moc ráda a sedmičku, ve které je vykreslena jako ta špatná, co se na Narnii vykašlala, nemám moc ráda, proto se to snažím takto uhlazovat.
(Ale nemínila jsem to napsat bolavě, jen tak nějak posmutněle.)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Moc krásné (i když smutné)

Profile picture for user Brygmi

Brygmi

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Moc krásné (i když smutné) drabble.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Ach. To je zlé. To doslova

Profile picture for user strigga

strigga

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Ach. To je zlé. To doslova bolí, i když jsem ten příběh nikdy nedočetla a znám ho hlavně z tvých stoslůvek. Je to nádherné..

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Tyjo, lidi, kopněte mě občas.

Profile picture for user nettiex

nettiex

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Tyjo, lidi, kopněte mě občas. xD Málem by mi to uniklo! Když jsem viděla své jméno, úplně ve mně hrklo, moc děkuju za věnování. :)
Bolavý, jo. Krásně. A ne, není to fér. Celá ta situace prostě nebyla fér a... a však víš. :)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Já vím. :) Jsem ráda, žes sem

Profile picture for user Lee

Lee

10 let 2 měsíců zpět
Trvalý odkaz

Já vím. :) Jsem ráda, žes sem nakonec zabloudila.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Tyjo, lidi, kopněte mě občas. by nettiex

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit