Věnuji nettiex, protože takhle nad tím přemýšlela dříve než já. Děkuju.
Jako vždy ji bodlo u srdce, když Lucinka vyslovila to jméno.
Vstala.
"Děje se něco?" zeptal se Petr.
"Promiňte, o tomhle už mluvit nechci."
"Nechceš mluvit o ..."
Nevydržela to.
"Ne! Už o ní nechci nikdy slyšet, rozumíš, od nikoho z vás!"
"Zuzano, co tě to popadlo, vždyť..."
"Vždyť co?! Vždyť už jsem dospělá?! Přesně tak. Jsem moc stará, abych se něčím takovým zabývala!"
Schválně křičela. Věděla, že je to faleš, chtěla jen, aby ji nechali být.
Sám jsi řekl, že vrátit se nemohu. Abych přestala žít, to po mně ale nemůžeš chtít. Vím, že nechceš, Aslane.
Ale oni to nepochopí.
Kdybych letos svým milým příliš ubližovala, dejte mi vědět a nechám toho.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Krasosmutné... slzu jsem v
Peggy
Krasosmutné... slzu jsem v oku zamáčkla. Fakt.
Mě to vždycky hrozně štvalo,
Tenny
Mě to vždycky hrozně štvalo, že se tam Zuzka nemohla vrátit. :( Přišlo mi to hrozně nefér a měla jsem jí moc ráda.
Skvělé drabble, taky mě bodlo u srdce.
Au!
Carmen
Au!
Ale stejně za tohle drabble díky.
Výborný!
Danae
Děkuju moc za komentáře. Mrzí
Lee
Děkuju moc za komentáře. Mrzí mě způsobená au, nechtěla jsem to napsat bolavě, vlastně myslím, že Zuzanin život byl i přese všechno krásný. (A možná, že pro to všechno.)
Parádní!
Faob
Postihnout "zastaralost" náctiletých, toť umění! Nakonec: jsme staří (mladí) všichni!
Abych přestala žít, to po mně
Rya
Abych přestala žít, to po mně ale nemůžeš chtít. Vím, že nechceš, Aslane.- tohle mě dostalo úplně nejvíc.
Takhle po ránu a už zas
Terda
Takhle po ránu a už zas bulím jak želva. Krásné. Smutné, bolavé, ale krásné.
Ach... to je přímo mrazivé.
Rebelka
Ach... to je přímo mrazivé.
Ou
Erys
To je silné. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli je to spíš mrazivé, nebo nadějné.
krásné
Keneu
tyhle útržky ze Zuzanina úhlu pohledu se mi vždycky moc líbily, i když trochu bolí
Ještě jednou děkuji všem.
Lee
Ještě jednou děkuji všem. (Omlouvám se, že neodpovídám každému.) A všem nerozhodným: je to nadějné, když Zuzanu vidíte už z perspektivy toho, že do Narnie došla. :) (A já nepochybuji, že se tak stalo.)
Nenechávej toho. Je to dobré
Tall
Nenechávej toho. Je to dobré a kdyby tady byly jen samé komedie, tak by mě bolela bránice.
Děkuji moc za komentář.
Lee
Děkuji moc za komentář.
Mě teprve teď napadlo, jestli ta moje poznámka pod stoslůvkou není nesrozumitelná. Slovo "ubližovat" jsem nemyslela ve smyslu utrpení, ale ve smyslu hrozného psaní. Abyste mě zastavili, až začnu psát nesmysly. :) Jinak svým postavám, doufám, neubližuji, bolest vyplývá z příběhů, ne ze mě.
Co jiného dělat, když víš, že
Eillen
Co jiného dělat, když víš, že už se tam nikdy nevrátíš? Asi bych se taky snažila přesvědčit se, že žádná Narnie není.
Krásné drabble
Au, moje dětská léta. Takhle
Layla TB
Au, moje dětská léta. Takhle se v té ráně nimrat!
Takže první letošní drabble,
Doktor
Takže první letošní drabble, které si dávám do oblíbených...
Díky!
Jé, to je moc smutné. Ale tak
Esclarte
Jé, to je moc smutné. Ale tak nějak to ladí s tím, jak jsem si to taky jednou zkusila zdůvodnit, abych ji nějak vylepšila a zároveň tím z ostatních nedělala hovada (stejně jsem si uvědomila, že nejhůř o ní mluvili ti, kteří ji skoro nebo vůbec neznali a např. Lucinka o ní neřekla nic). Možná bych zaujala časem stejný postoj jako ona.
Takže je to zároveň svým způsobem smířlivé. Nezblbla tak, jak to v té Sedmě vypadalo.
Ještě jednou děkuji všem za
Lee
Ještě jednou děkuji všem za komentáře.
Zuzanu mám moc ráda a sedmičku, ve které je vykreslena jako ta špatná, co se na Narnii vykašlala, nemám moc ráda, proto se to snažím takto uhlazovat.
(Ale nemínila jsem to napsat bolavě, jen tak nějak posmutněle.)
Moc krásné (i když smutné)
Brygmi
Moc krásné (i když smutné) drabble.
Ach. To je zlé. To doslova
strigga
Ach. To je zlé. To doslova bolí, i když jsem ten příběh nikdy nedočetla a znám ho hlavně z tvých stoslůvek. Je to nádherné..
Tyjo, lidi, kopněte mě občas.
nettiex
Tyjo, lidi, kopněte mě občas. xD Málem by mi to uniklo! Když jsem viděla své jméno, úplně ve mně hrklo, moc děkuju za věnování. :)
Bolavý, jo. Krásně. A ne, není to fér. Celá ta situace prostě nebyla fér a... a však víš. :)
Já vím. :) Jsem ráda, žes sem
Lee
Já vím. :) Jsem ráda, žes sem nakonec zabloudila.