Nenavazuje, náhled do minulosti.
Sešli se pod rouškou tmy, Čestislav venku dělal zeď. Neptal se, nač Karl potřebuje kněze, jen se staral, aby je nikdo neviděl. Kouzly. V této době nebylo bezpečné dávat se vidět v doprovodu božího služebníka
Starý kněz vypadal ve světle svíčky strhaně a zachmuřeně. Karl si neklidně žmoulal ruce v němé prosbě. Pánu Bohu lhát nechtěl, ale pravdu také říci nemohl.
"Němci?" zeptal se kněz a povzdechl si. Přikývnutí.
"Sebevražda?" Němé zavrtění hlavou a bolest v očích.
Kněz si ho změřil pohledem a kývnul. Neochotně.
"Na svatou půdu nemohou. To bychom neutajili, ne před nimi."
"V pořádku, velebný pane. Kolik?"
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
^v^
Owlicious
To je takové pochmurně realistické, až z toho mrazí.
Děkuji. :)
Bilkis
Děkuji. :)
Zrovna uvažuju, jestli byl
neviathiel
Zrovna uvažuju, jestli byl větší problém být Něměc, nebo vodník...
Což německej vodník... Ale co
Bilkis
Což německej vodník... Ale co takovej německej upír? (teda spíš to, co z něj zbylo)
Anebo německej podvodník -
Killman
Anebo německej podvodník - unterwaserman
:D
Bilkis
:D
Teda, mrazí z toho.:-)
Profesor
Teda, mrazí z toho.:-)
Díky. :)
Bilkis
Díky. :)
Uf, tísnivá atmosféra, jako i
Lee
Uf, tísnivá atmosféra, jako i ta doba.
Chtěla jsem to propojit. Díky
Bilkis
Chtěla jsem to propojit. Díky!
Skvěle sugestivní atmosféra.
Carmen
Skvěle sugestivní atmosféra.
Díky moc. :)
Bilkis
Díky moc. :)