Pro Aries:)
Čára Fuk se vynořil z bahnité stoky.
"Máš?" zeptal se jeho partner šnek ninja Lumír.
"Doufám, že nechytnu nějakou ošklivou nemoc," ušklíbl se Čára. Samozřejmě ho těšilo, že se jeho detektivní praxe úspěšně rozjíždí, ale bahno nepatřilo mezi jeho oblíbené kratochvíle.
"Kdybys byl lepším kouzelníkem, nemusel bys do bahna," poučil ho věrný šnek.
"I nemluv," zasmál se dobromyslně Čára. "Kdybych byl lepším kouzelníkem, dávno by z tebe byl nóbl předkrm."
Šnek vděčně pokýval růžky. Čáru neuměl uvařit ani čaj, natož francouzskou specialitu.
"A máš?"
"Poslední," zaradoval se Čára. "Našel jsem i poslední klapku ze stroje věčné inspirace. Budečská kronika nezahyne."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jééééééééééééééééééééééé
Aries
Díky! To je přesně to, co bylo potřeba!
:)))))))))))) pobavilo
Tora
:)))))))))))) pobavilo
Nezahyne!
Faob
I díky Julii a jejím skvělým jazykovým i motivickým hrátkám! Sláva Budči a sláva jeho kronikářům!
Ještěže toho Čáru máme!
Aveva
Ještěže toho Čáru máme!
(A bahení koupele jsou zdravé ;o)
Sakra, to byl napínák! Čára
neviathiel
Sakra, to byl napínák! Čára je frajer!