Na představení jsem se těšil. Sehnat lístky bylo stejně těžké jako vykopat studnu v tetiččině zahradě, a to je opravdu kumšt, protože půda je tam tak vyprahlá, že by i kaktus mávl bodlinou a zakořenil jinde.
Vedle mě si sedla paní, která to přehnala s parfémem, že by i parfumérie zbledla. Z druhé strany chrápal vetchý stařík. Vzadu někdo vytáhl křupky v šustivém papíru a začal pěkně chroupat. Mladík s vysokou čupřinou přistál akorát přede mnou. Vedle něho vévodil pár – pán se zdivočelým mulletem a paní neustále studující program. Přes tu hradbu jsem viděl kulové. Skvělé představení mohlo tedy začít.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Chudák, úplně živě to vidím
Aries
Chudák, úplně živě to vidím
Jo, to tak občas bývá. To je
Tora
Jo, to tak občas bývá. To je na mašli, opravdu.
:-)) Vtipná přirovnání,
Faob
:-)) Vtipná přirovnání, zajímavě pohodový tón vyprávění!
Chtělo to po nějaké době něco
Kitsune's Sun
Chtělo to po nějaké době něco odlehčenějšího :)
To je dobré peklo - aneb co
Killman
To je dobré peklo - aneb co nejhorší se může stát při návštěvě kina či divadla :)