Když Vítečka přines čáp, tvrdil všem, že je to chlap,
pak nám předal balíček, z nějž koukal jen malíček.
Prcek spustil řevu škálu, táta hledá v manuálu.
Kdepak se to vypíná??!! Panikařit začíná.
Camprdlík má sice Víťa, jinak je to ale cíťa,
„Mámo dej pryč pavouka, ať na mě tak nekouká.“
„Táto, foukej bebino“, „neřval jsem, dej kokino“,
„není po mém, spouštím pláč“, z citlivky je vyděrač.
Že je tatík taky cíťa, ukecá ho chytrák Víťa,
když rodič vše dovolí, uzda rychle povolí.
Z Vítečka je puberťáček, vyrostl z něj pěkný ptáček,
marné hledat v taháku, rodiče má na háku.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
jo jo :-)
Aries
jo jo :-)
Inu, v lehkém hávu, popsáno
Faob
Inu, v lehkém hávu, popsáno mrazivě přesně... Když jsou rodiče přílišní cíťové, nedopadá to často dobře.
Tohle mi připomíná spolužáka
Raina
Tohle mi připomíná spolužáka ze základky... musím říct, že je to až moc přesné.
To je naprosto přesně a
mila_jj
To je naprosto přesně a skvěle popsané. Bohužel.
Toto je opravdu varovné.
Chrudoš Brkosl…
Toto je opravdu varovné.
V krásných verších rafinovaně
Aplír
V krásných verších rafinovaně zabalená pravda.
Výborné!
Peggy
Výborné!
Cheche, jo, tatínek taky cíťa
Esclarte
Cheche, jo, tatínek taky cíťa. Docela pobavilo, jenom si tak na základě jednoho moc špatného případu říkám, jestli závěr není zlověstnější, než se zdá.
Díky za pěkné komentáře
Skřítě
Nestíhám odpovídat jednotlivě, ale všichni jste nesmírně potěšili!!!