Někteří už tu v diskuzi týmovou práci předvedli, tak ještě na to vymyslet drabble. Po včerejšku si ale určitě odpočinete a načerpáte nové síly.
Téma pro 8. 4. 2017: Jsme tým
Toto téma bude uzavřeno 8. 4. 2017 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
8. 4. 2017 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ty voe... Ale vona tam žádnej
Blanca
Ty voe... Ale vona tam žádnej tým nemá!!!
To je naprosto suprový téma!
Terda
To je naprosto suprový téma! :D Díky!
A ono to přišlo! To se hodí,
Bilkis
A ono to přišlo! To se hodí, díky! :)
To se hodí! Letový provoz mi
Saphira
To se hodí! Letový provoz mi dal zabrat, ale obyvatelé Boosdorpje teď táhnou za jeden provaz :))
Niiiice, super téma. :)
Tenny
Niiiice, super téma. :)
no, kočky, přestaňte se
Tora
no, kočky, přestaňte se fackovat, jste tým, jasný? Ne, Barbucho, dneska ne, dneska jste tým a hotovo.
moc se jim do týmování nechce
mamut
moc se jim do týmování nechce, což :D
Oni jsou spíš takový
Tora
Oni jsou spíš takový individuálisti
Wahú! Velebení, velebení!
Tess
Wahú! Velebení, velebení!
Takže teď rychle napsat tohle, abych do půlnoci stihla ještě napsat to předchozí :D
Oukej, hotovo. Ale co teďka
Tess
Oukej, hotovo. Ale co teďka udělám s Ostrovy? Hum? Nápad někdo? :D
...
Objednávka? :D
Napiš mi tým mořeplavců. ;)
Blanca
Napiš mi tým mořeplavců. ;)
Aaaaah to jsem si naběhla!
Tess
Aaaaah to jsem si naběhla!
Ale já tam mořeplavce nemám! Jenom Liama! A pak toho.. jak von se to.. ty víš koho, ale to by byl spoiler :D
Něco jinýho nechceš?
Malcolma už jsi v tomhle
Blanca
Malcolma už jsi v tomhle smyslu myslím psala (nebo si to jenom extrapoluju z kánonu?). Calum je moc jednoduchej. Ciaran je... hlavní hrdina :D Racek je prvoplánovej...
Hele, tak mi napiš pěknýho, pozitivního Normana ;)
Moc pěkné :-)
Rya
Moc pěkné :-)
Téma, zaplaťpámbu.
Esclarte
Téma, zaplaťpámbu.
Cítím se vypatlaná, jdu spát.
Já padám!
Aries
Zrovna před půl minutou jsem přemýšlela o tom, že by se mi velmi hodilo něco v tomhle duchu. Takže díky
Zase jsi věštila z kouře? :)
Bilkis
Zase jsi věštila z kouře? :)
jo :-)
Aries
jo :-)
Dobře ty. :) Já věštím,
Bilkis
Dobře ty. :) Já věštím, věštím... a vždycky napíšu něco, co by se hodilo na termín o den později. :D
věštíš moc intenzivně a pak
Aries
věštíš moc intenzivně a pak předbíháš termín :-)
Hmmm
Eso Rimmerová
Zatím nic. (Snad něco přijde...)
to by se šiklo tak za 14 dní.
Arenga
to by se šiklo tak za 14 dní...
Jo. Pod tohle se podepisuju.
Blanca
Jo. Pod tohle se podepisuju. Letos témata choděj příliš brzo a já se začínám děsit konce měsíce :D
Díky za téma!
strigga
Já nevím proč, ale v hlavě mi hrozně nahlas zní akorát "BRUMBÁL JE MRTVEJ, BEJBY, JE MRTVEJ" (díky, Voldemorte, už to z tý hlavy nedostanu :D), z čehož teda tým asi neudělám. Takže si jdu v klidu dodělat koláč a třeba mě něco cvrnkne do nosu.
Fénixův řád... no, on toho
Esclarte
Fénixův řád... no, on toho vlastně dohromady moc nedělal...
No jo, když já bych zase
strigga
No jo, když já bych zase jednou ráda uskočila z tohohle fandomu :D ale uvidíme, co na to múzák :)
A co záchranná stanice
Esclarte
A co záchranná stanice záporných postav?
No, poslyš, to vůbec není
strigga
No, poslyš, to vůbec není marnej nápad. Docela si to i dovedu představit. :D
Co budou společně dělat?
Esclarte
Co budou společně dělat?
To zatím nemám tušení. Jestli
strigga
To zatím nemám tušení. Jestli vůbec něco budou. Ale líbí se mi představa, jak se je někdo pokouší přesvědčit, že jsou tým. :D
Pracovník? Ten si asi radši
Esclarte
Pracovník? Ten si asi radši dá vodku. Možná zase nějaká skupinová terapie...
Pracovník už je na to moc
strigga
Pracovník už je na to moc zkušenej. :D
Chlastat. Opice spojuje, to
Bilkis
Chlastat. Opice spojuje, to je známá věc. :D
Jů, to je nějaké podezřele
Erys
Jů, to je nějaké podezřele lehké téma :)
Lidi, napadá mě, že tohle
Esclarte
Lidi, napadá mě, že tohle téma vlastně ideálně navazuje na společný příběh ze včerejšího večera. Když se medvídek Úp a jeho přátelé shodnou, společně toho kontrolora zvládnou. Možná.
Tohle téma mě štve. Nejen že
strigga
Tohle téma mě štve. Nejen že jsem celej den neměla čas nad ním přemýšlet, ale ani teď, když konečně mám, mě na něj nic nenapadá.. fakt asi nejsem týmovej hráč. :D
Taky to pro mě nebylo úplně
Esclarte
Taky to pro mě nebylo úplně ono. Zvláštní, že se mi letos většinou na témata sice vybavují různé věci, ale takové dohormady nijaké. Většina témat by mi asi nejlíp pasovala do nějakého připraveného fandomu nebo jiného schématu - každá společnost může být ten tým, nebo naopak doopravdy není. Hm, najedou mě napadly Rychlé šípy a Bratrstvo, to tu ještě nebylo.
Hele, to mě právě ve sprše
strigga
Hele, to mě právě ve sprše napadlo taky :D telepatie! (Ale asi si to stejně nechám na zítra. Začala jsem to psát a bylo to naprd.)