BJB, ako vždy.
- A či si mi tu, Pištík môj?
- No a kde by som mal byť?
- No veď ja len tak, či si zasa do dediny nebežal, keď tam teraz každý deň dvadsať razy beháš.
- Jarík môj, keď mňa to tak chytilo.
- Pištík, a nemá to nič spoločné s tým bielym práškom, čo som u teba našiel.
- Možno. Veď aj ty si daj a uvidíš, že aj tebe sa hneď bude do dediny chcieť hneď bežať.
- Pištík môj, mal by si spomaliť a menej ho brať. Už aj predseda niečo tuší. Zabaví ti ho a potom bude k nám behať každý deň.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Komentáře Drabble 2026 (3)
Teda, Pištík na scestí
Aries
Teda, Pištík na scestí
Cukrík, hádam
N.Ella
Cukrík, hádam
Rozhodně to nebude prášek na…
Kleio
Rozhodně to nebude prášek na spaní.