Cítíte se občas spoutáni časem?
Téma pro 23. 4. 2019: Spoutáni časem
Toto téma bude uzavřeno 23. 4. 2019 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde.
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
23. 4. 2019 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Hm. Vynechala jsem Jednou za
Apatyka
Hm. Vynechala jsem Jednou za sto let i Snílka. Vynechám i tohle téma? Nejspíš jo. Úp?
Púúúúú.
Esclarte
Púúúúú.
Tak s chutí do úpění. ;)
Remi
Tak s chutí do úpění. ;)
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚPPPPPPPPP
Takové barvité úpění, to
Esclarte
Takové barvité úpění, to přece musí přinést téma.
Jestli se teda nezaseklo někde v čase.
Nebo zas nevězí na Hradě.
Doufám! :) A jestli nepomůžou
Remi
Doufám! :) A jestli nepomůžou barvy...
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚPPPPPPPPPPÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
Jé, tak to je teprv umění
Esclarte
Jé, tak to je teprv umění úpět. Úpmění.
Nebo úmpění?
Kleio
Nebo úmpění?
Remi, to je krása! :-)))
Rya
Remi, to je krása! :-)))
No tomu říkám úpění!
Kleio
No tomu říkám úpění!
Jestli tema neodfoukl vitr.
Tess
Jestli tema neodfoukl vitr.
A jaký úpěcí hiťi nám dnes
Kleio
A jaký úpěcí hiťi nám dnes nahodí HiŤi? :D
Byl jako hurikán, kluk jako ty...
Co je HiŤi? :-O
neviathiel
Co je HiŤi? :-O
The answer my friend
Tess
The answer my friend
is blowing in the wind
the answer is blowing in the wind.
HiŤi je zodpovednaza uchocervy v souvslosti i bez souvislosti s tematem :D
Ticking away the moments that
Naughtilus
Ticking away the moments that make up a dull day
Fritter and waste the hours in an offhand way
To se stává jednou za sto let
Esclarte
To se stává jednou za sto let.
Já dočistila lednici a téma
neviathiel
Já dočistila lednici a téma nikde, asi půjdu čistit žehličkuuuuuuUUUUUuuuuup
23:55 a presto to neni
Naughtilus
23:55 a presto to neni nejpozdejc, co jsem dopsal!