To nebyl vůbec dobrý nápad.
Jako každý druhý po vánočním období, odložila jsem své milé tělo na hmotmoměr.
Odmítám tomu říkat váha, protože váha mě má zvážit, nikoliv urážet a protože je ona "váha" váhou moderní, tak mi ještě rozpočítávat výslednou částku na kosti, vodu a tuk. Považte - TUK!
Vždyť bez něho by pračlověk nepřežil tunajší chladné zimy, tehdy ještě ukrutnější, a zůstali bychom pod baobaby někde v Africe.
Ale budiž.
Inu zamyslela jsem se, že tedy vezmu "tu věc" na vědomí a zbytečky cukroví jsem podarovala slepičkám.
Celé mé snažení zhatil můj muž.
Láskyplně mi donesl 3 kilogramy mikrobů.
Mikrobi jsou 1 cm velicí želé medvídci, které můj drahý choť chodí nakupovat do podnikové prodejny Pedro v Petřvaldě.
On tam tedy vůbec nejezdí "jen" pro mé mikroby, ale nakupuje tam všelijaké druhy želé bonbónů sladkých, kyselých, pásky, ovocné pendreky, lékořicové pendreky... No prostě, na co si vzpomenete.
Ten nákup je zvící ceny 4000,- minimálně a on to pak doveze svým kolegům do práce, kteří již dychtivě vyhlíží své objednávečky a nebo jimi uplácí naše vnoučky, či je radostně daruje tu k svátku či narozeninám.
Jen nevím, zda pro mne nebylo výhodnější balení mega medvídků (cca 5 cm zvíře želové) o kterých jsem hrdě říkala, že jím jen dva medvídky denně :D
Teď to je na hrstičky - mikrobí :D
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:) bezva, obzvláště se mi
Rya
:) bezva, obzvláště se mi líbí úvaha o hmotoměru :) (já si teda asi nesmím o tuku ani číst, teď zrovna, ale stejně :))).
Já budu muset, poslední
mamut
Já budu muset, poslední choření mi zastavilo cvičení a tělíčko se rádo oddálo snění, že je laňka... a ono ne :D :D :D
Jé, to je hezké.
Tlegy
Odvykání s mikroby :-)
Jsem ovšem záludná já :D
mamut
Jsem ovšem záludná já :D
Jedno balení do práce jsem donesla a teď je do mističkyu dveří potajnu dosypávám a kolegy častuji - ať v tom nejsem sama ;)
:D Naštěstí můj hmotoměr je
Dede
:D Naštěstí můj hmotoměr je jen obyčejnej a slovo tuk se na něm neobjevuje :P Ovšem tvoji mikromedvědi jsou přece skvělí na klouby - toho kolagenu! :)
Ó děkuji za správné motivační
mamut
Ó děkuji za správné motivační směřování - kašlu na tuk, kašlu na kila.
Jdu zachraňovat svoje kolena!
:D :D :D
To je skvělý.
Terda
To je skvělý.
Děkuji i za mikroby :D
mamut
Děkuji i za mikroby :D
no jo, tihle rarášci, co
Tora
no jo, tihle rarášci, co podráží naše snahy, to znám, mám to doma taky
Určitě to dělá naschvál, aby
mamut
Určitě to dělá naschvál, aby nebyl prostorový jen on :D :D :D
Já si taky myslím že mikrobi
P.M.d.A.
Já si taky myslím že mikrobi a medvídci a podobná havěť patří do skupiny "Léčivo na klouby" a ne "Mlsání" :-)
To si myslím taky - ale
mamut
To si myslím taky - ale lékaři varovně vztyčují ukazováčky - neví, o co přicházejí :D