Za kamna lze vlézt třeba v naší známé hospodě U Médi.
"Chlapi, co to dnes pijete?", zarazil se Tadeáš, spatřiv po vstoupení do hospody Jimrama a Lva nad skleněnými šálky s horkou tekutinou.
"Medovinu, Mladá medvědice nás přemluvila. A je to docela dobrý", referuje Jimram.
"Dnes je to fakt na vlezení za kamna a horkou tekutinu, jsem zmrzlej jak... drozd."
Původně chtěl Tadeáš použít jiné slovo, ale nechtěl být sprostý před dámou, neboť se právě přiblížila Meda Medová, řečená Mladá medvědice, hostinského dcera.
"Jistě nebudete trhat partu..."
"Nebudu, dej mi též jednu, Medvědičko."
"Tomu říkám marketingové využití jména", dí Jimram.
"Ještě, že se hostinští nejmenují třeba podle mlíka", uzavírá nakonec Lev.
Myslím, že po zahřátí dojde i na tradiční pivo.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Á, už jsou tady i tihle lidi.
Esclarte
Á, už jsou tady i tihle lidi.
A pivaři pijí medovinu, no né!
Zdravím svoji nejvěrnější
Chrudoš Brkosl…
Zdravím svoji nejvěrnější komentátorku. Ano, Šoustek, Šuk i Tydlitát budou opět rozvíjet svoje osudy. A ta medovina - to je v hospodě provozované rodinou Medových zcela logické.