Nevyšiluj, Šebestová, řekl Mach, vypadají normálně, ale myšlení mají pomalejší, na co obchoďák, mohl říct o šaty sluchátku, a děda zavrčel, pomalejší možná, hluchý ne, do sluchátka zařval, chceme šaty! a rychlejší myšlení!, načež se zombiím zajiskřilo v očích, jak se v jejich mozcích rozproudily elektrické výboje jako malé blesky, a Šebestová zoufale zaječela, utíkejte, zombie útočí!, jenže lidi na chodnících si akorát ťukali na čela, jakýpak zombie, jenom někteří se rozběhli, rychle a lehce, protože chytrý telefony je už léta učily utíkat před zombiemi, a děda se zachechtal, koukněte na ně, na chytráky, ti mají nejlepší mozky, za nima!
Skutečně, váš chytrý telefon vás může naučit utíkat před zombiemi
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
není svým způsobem lepší mít
Aries
není svým způsobem lepší mít poněkud retardovaný telefon?
V jistých situacích rozhodně
Rya
V jistých situacích rozhodně :-)
To je neuvěřitelné!
Faob
Mít pravdivou závěrečnou poznámku absurdnější než celé kouzelné sluchátko, tomu říkám pointa!
Vida, někdy mi čtenáři
Rya
Vida, někdy mi čtenáři pochválí drabble, ale závěrečnou poznámku, to je poprvé :-)Tak díky!
To je tak krásně zvrácené! Já
neviathiel
To je tak krásně zvrácené! Já tenhle večerníček nesnášela, ale tohle bch brala všemi deseti!
To jsem moc ráda :-)
Rya
To jsem moc ráda :-)
Tys tomu dala, sedím v
Tora
Tys tomu dala, sedím v čekárně u zubaře a směju se, ostatní si myslí, že jsem asi cvok, takže díky za super drabble
Já děkuju! Jsem ráda, že se
Rya
Já děkuju! Jsem ráda, že se směješ :-)
Ha, tak predsa len budú mozgy
galahad
Ha, tak predsa len budú mozgy! Som zvedavý ako sa to rozpletie.
Nedá se nic, v zombie
Rya
Nedá se nic, v zombie apokalypse musí být mozky! :-)
Taky jsem zvědavá...
Díky!
He, he, he, he, he... :D
Iantouch
He, he, he, he, he... :D
Zrovna dneska jsem si říkal, jak bych šel potrénovat, ale sužuje mě rýmička takového kalibru, že mi vytéká mozek nosem, což je pro zombie příliš silné lákadlo a bylo by po mně.
To by dozajista bylo! Zůstaň
Rya
To by dozajista bylo! Zůstaň v teple a pij hodně tekutin! :-)
OMG :o))))!!!
ef77
OMG :o))))!!!
Ano! :-)
Rya
Ano! :-)
Chytré zombie, co vypadají
Killman
Chytré zombie, co vypadají stejně jako živí - to tedy bude horror :)
To jejich nebezpečnost
Rya
To jejich nebezpečnost zvyšuje, pravda :-)
:-)))))))))))))))))))))))))))
Peggy
:-))))))))))))))))))))))))))))
Teda jak tohle dopadne...
:-)
Rya
:-)
Takže zjevně nejlepší je být
KattyV
Takže zjevně nejlepší je být úplně blbej. :o))
Samozřejmě. Stačí se podívat
Rya
Samozřejmě. Stačí se podívat kolem... :-)))
To je prostě neodolatelně vtipný...:-)
Eurydiké
především to spojení zombíků a Macha se Šebestovou
To jsem ráda :-)
Rya
To jsem ráda :-)
"Ti mají nejlepší mozky"! :D
strigga
"Ti mají nejlepší mozky"! :D
Mají! :-)
Rya
Mají! :-)
:-)
Regi
KÁČ!
Díky! :-)
Rya
Díky! :-)