Jsou Velikonoce a Šukovi snídají mazanec.
"Chlapi zmlsaní, to vám ten mazanec není dost dobrý, že si jej mažete marmeládou?!" hubuje Scholastika spatřivši Lva s Otíkem s namazanými mazanci.
"To je džem, není to z citrusů," oponuje Lev.
"Puristo..."
"A mazanec se nazývá mazancem, abychom si ho namazali."
"Nikoliv, mazanec je to proto, že se před pečením namaže žloutky. A těmi jsem ho namazala."
Rodina dosnídá a Scholastika vyzývá Otíka:
"Měl bys něco napsat nebo nakreslit, ať ti přes svátky nezdřevění ruka."
"Co mám kreslit?"
"Třeba ten mazanec."
Otík kreslí, výtvor se však mazanci moc nepodobá.
Takže Scholastika spustí:
"Tahle mazanice má být mazanec? Kresli znovu!"
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Mě taky jako první napadlo
Peggy Tail
Mě taky jako první napadlo rozmazat mazanec. Tolik přísnosti kvůli mazanci snad není třeba.
:) To je hezký!
Lejdynka
:) To je hezký!
Pěkně přísná Scholastika :)
HCHO
Pěkně přísná Scholastika :)
Jejej, ona je někdy opravdu
Esclarte
Jejej, ona je někdy opravdu docela semetrika.
Děkuji za všechny reakce.
Chrudoš Brkosl…
Děkuji za všechny reakce.
Scholastika přísná je, ale semetrikou bych ji zas nenazýval.
Já bych řekla, že byla z těch
Arenga
Já bych řekla, že byla z těch svátků trochu ve stresu :-D
No, ještě že chtěla mazanec
mila_jj
No, ještě že chtěla mazanec nakreslit. Kdyby ho chtěla popsat, možná by už ten papír trhala na malé kousíčky :).
Děkuji i za další komentáře.
Chrudoš Brkosl…
Děkuji i za další komentáře.
Fíha, dneska je scholastika
Tora
Fíha, dneska je scholastika opravdu nabroušená :)
Pobavilo, pobavilo.:-)
Profesor
Pobavilo, pobavilo.:-)
Děkuji i dalším reagujícím.
Chrudoš Brkosl…
Děkuji i dalším reagujícím.