Setkání je datováno 1965, expedice buď mezi lety 1957 a 1959 anebo 1961 a 1963.
Mystifikace s existujícími osobami.
Pánové se už sešli před třiceti lety v Jak je krásně vidět, když je taková tma!
Josip a Toník spolu opět seděli u jednoho dalekohledu.
"Vidíš," kývl hlavou Antonín Mrkos, "tak jsem se vrátil k planetám a planetkám. Akorát už mám pořádný dalekohled. To by se táta divil!"
"A jak se ti líbilo v Antarktidě? Články jsem četl, ale co osobní dojmy? Polární záře, příroda a tak. Kde je to hezčí? Na Vostoku nebo na Mirném?"
"Na Vostoku. Jak je totiž Mirnyj na pobřeží, nestojí práce za nic."
"Jak to?"
"Pro tučňáky není kam šlápnout. Stojí na pobřeží, čechrají si peří, čučí po tobě... a tváří se tak příšerně optimisticky jako ty!" dokončil známý mrzout Toník.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
pro tučňáky není kam šlápnout
Tora
pro tučňáky není kam šlápnout :) to je krásná představa. Mám je ráda, ptáky jedny
Taky by se mi to líbilo,
mila_jj
Taky by se mi to líbilo, kdyby mne nepovažovali za rybu. Ano, jsou dokonalí (nějak mne inspirovali, napíšu na ně ještě drabble).
:-))) to je pěkné
Aries
:-))) to je pěkné
co z toho je mystifikace? Ten rozhovor nemohl proběhnout?
Mohl, jen nevím, jestli se ti
mila_jj
Mohl, jen nevím, jestli se ti dva opravdu setkali, tak jsem tomu trochu pomohla. Proto pro jistotu píšu, že mystifikace.
aha, dík
Aries
aha, dík
:)) to jsou přesně oni!
Zuzka
:)) to jsou přesně oni!
Díky, pánové si toho moc váží
mila_jj
Díky, pánové si toho moc váží, já taky.
Nic nezkazí náladu po ránu
mardom
Nic nezkazí náladu po ránu tak dobře, jako potkat optimistu :-). Hezké drabble.
Jo setkání zarytého pesimisty
KattyV
Jo setkání zarytého pesimisty s nezlomným optimistou je někdy náročné. Zvlášť, když jsou optimisté v takové převaze. :)
To je moc pěkně
Faob
a nikterak násilně vpašováno téma. Moc hezké, líbí!
Mám moc ráda tvůj humor.
Regi
Mám moc ráda tvůj humor. Drabble už je v oblíbených.
Ten závěr je úžasný!!!
Arenga
Ten závěr je úžasný!!!
Děkuji moc všem za komentáře.
mila_jj
Děkuji moc všem za komentáře. Přidávám veselou jiskru v očích pana Kleczka a podmračený výraz pana Mrkose. :)
Pan Toník je můj člověk :)
kytka
Tvoje postavy jsou tak krásně živý! Jsem moc ráda, že letos píšeš na pokračování. Má to zase úplně jiný rozměr.
Díky moc za chválu. Nemyslela
mila_jj
Díky moc za chválu. Nemyslela jsem, že to půjde, ale zatím se daří, uvidíme ještě, jak dlouho. Nejspíš mi brzo dojdou (veselé) historky...
:))))))))
HCHO
:))))))))
Ty máš jeden drablík hezčí než druhej :))))))))))
Jé, děkuji. Však ty taky. Ten
mila_jj
Jé, děkuji. Však ty taky. Ten oblek mě moc pobavil.
Tak poslední věta to
Martian
Tak poslední věta to korunovala! :)
Díky. Dělala jsem, co jsem
mila_jj
Díky. Dělala jsem, co jsem mohla. :)