Velmi těsně navazuje na: Co bylo u Malinů
„Jak si vlastně dospěla k práci u Malinů?“ zeptal se Jaroslav Evy. „To se nestává snad ani jednou za sto let, aby dědička tak dobré továrny pracovala pro konkurenci.“
„Otec s panem továrníkem Malinou plánovali fúzi už delší dobu. Já jsem chodila s Adamem do školy a vymysleli jsme si, že on bude pracovat u nás a já u nich a že tak dáme dohromady nejlepší podmínky na tu plánovanou fúzi.“
„Jo, tak to už dává smysl.“
„Naši otcové to moc nechápali. Ani mne ani Adama v práci k ničemu nepustili. A jak to celé slavně skončilo, to už víš.“
Těsně navazuje: Eva se svěřuje
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Hmmm, spíš neslavně. Ale
mila_jj
Hmmm, spíš neslavně. Ale pěkně to pokračuje.
No jo, občas nevyjdou ani
Tora
No jo, občas nevyjdou ani dobré plány .
to je naprosto logické
Arenga
to je naprosto logické
těším se na pokračování
Díky, díky.
HCHO
Díky, díky.
Jste tak hrozně hodní a pilní komentátoři - já zas budu dočítat ještě v říjnu...
Dobrou noc.
Naše plány - aeroplány... :-)
Regi
Naše plány - aeroplány... :-)
To je tak krásně
Faob
To je tak krásně prvorepublikové!!!
No jéje. Dobré úmysly dláždí
neviathiel
No jéje. Dobré úmysly dláždí cestu vímekam