Dany prožila už leccos, včetně doby, která silně zaváněla koncem světa, ale teď těžko hledala slova.
Hleděla na vejce, kolem nichž Rhaegal obcházel… tedy, obcházela, jako by se jimi napůl chtěla pochlubit a napůl by utrhla hlavu komukoli, kdo by se k nim nebezpečně přiblížil.
Drogon očividně nechtěl zůstat pozadu a začal si stavět hnízdo z větví a kostí, které tentokrát naštěstí nevypadaly lidsky. Ehm, nechtěla a začala.
„Kdo to mohl tušit?“ Dany našla konečně slova a podívala se na Viseriona, který vše sledoval s rozpačitým zájmem. „Kromě tebe,“ zabručela.
Takže teď z ní ještě ke všemu bude „babička draků“.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
hehe to je roztomily
Aries
hehe to je roztomily
Hehe, děkuju.
Birute
Hehe, děkuju.
Hej, to je boží! Mě vůbec
Iantouch
Hej, to je boží! Mě vůbec nenapadlo, že by to klidně mohly bejt samičky! :D
Mě to napadlo taky nějak
Birute
Mě to napadlo taky nějak nedávno. I zůstala jsem tehdy stát s významně pozvednutým prstem a vypadlo ze mě významné "héééj!".
Jé, to mi připomíná papouška
strigga
Jé, to mi připomíná papouška mojí tchyně a tchána, kterýmu se X let říkalo Kuzma.. a pak jednoho dne asi před rokem taky snesl vajíčko. :D Ale u těch draků mě to vůbec nenapadlo, výborný :)))
Když nemají tvorové pohlavní
Birute
Když nemají plazi a ptáci pohlavní dimorfismus aspoň na úrovni divoké kačeny, tak jsem v koncích. A draky si určitě nikdo netroufl nějak podrobně zkoumat. Pokud jo, zbyla z něj rozsednutá kupka uhlí.
Cože? Na tenhle fandom jde
Giles Rigby
Cože? Na tenhle fandom jde napsat něco tak pozitivního?
Já ho rozložím duhami a
Birute
Já ho rozložím duhami a jednorožci!
I když jednorožci jsou prý na Skagosu a Duhová garda tam taky byla...
Tak to rozložím štěňátky a koťátky!
Do háje... Ta jsou tam taky.
Ale to je krásně potměšile
Aveva
Ale to je krásně potměšile roztomilé :o)
Děkuju!
Birute
Příroda je potměšile roztomilá čarodějka.