NESOUTĚŽNÍ
Ciri ležela v posteli. Nebylo to nic moc, ale možnost si lehnout, poslouchat v polospánku praskající polena v krbu a jemné škrábání brku po pergamenu byla diametrálně odlišná od zázemí, které měla dřív. Bylinky a magické potřeby skoro odstranily bolesti a křeče a urychlily dobu hm... indispozice. Ciri sice pořád nechápala, proč je tohle nutné absolvovat každý měsíc, ale pokaždé si vzpomněla na běsnící Triss Ranuncul, vysvětlující "těm zabedněným zaklínačům z té potkany a hmyzem prolezlé ruiny, které oni hrdě říkají sídlo!" ženský úděl a proč Ciri nepůjde cvičit!
Ciri se usmála. I po letech to byla vzpomínka k popukání.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
pěkný kousek
Arenga
pěkný kousek
Na tuhle scénu...
Elluška
...si živě pamatuju :)))
Ciri moje milovaná.
drable jako živý
Aries
drable jako živý
Aww, to si pamatuju, jak tam
Kleio
Aww, to si pamatuju, jak tam řádila a obkékla ji do šatů, že bude jen teorie. Krásné připomenutí.
Líbí, chytrému napověz,
Faob
Líbí, chytrému napověz, hloupého prostě musíš dořvat!
Tak to si dovedu představit :
Killman
Tak to si dovedu představit :)
Jo, jo, tu scénu na Kaer Morhen vidím.
Tlegy
Hezky napsáno a inspirace na dospělou Ciri.
Díky za milý komentáře :)
Borch
Díky za milý komentáře :)
Jojo, ta scéna byla výborné a
angie77
Jojo, ta scéna byla výborné a drabble je taky :-)