Postavy: Jako v předešlých
Ještě noc potom se jí zdálo, jak Dana vztahuje bílé ruce a volá: "Na prsou mě tíží hlína, odejmi ji, Elzo, a já obživnu a všechno bude jako dřív..."
„Nebude.“
Ale vzala do ruky rýč a jako mechanická loutka začala kopat.
„Proč to dělám?!“
Ze stínů se vynořil Zababa. „Víš, Elzo, nikdo ze dne na den nepřestane být černým mágem; tak je tomu jen v pohádkách...“
"Proč jste mi teda pomáhal?“
„I černokněžníci mají slabé chvilky,“ pousmál se a políbil nebožku do vlasů. „Tuhle už nikdo hledat nebude. A teď - zapomeň!“
Pak všechno zmizelo. ...Až na tu hlínu v posteli.
Téma mě nepotěšilo, ale mám dojem, že jsem se do něj vešla.
A je to už je definitivní konec. Máte radost?
Děkuju všem, kteří to se mnou prožívali.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
no... jako radost bych ten
Rya
no... jako radost bych ten pocit úplně nenazvala...
Ale byl to silný zážitek!
;)
:)
Arengil
O to šlo.
Asi jak říká Rya. Konec je
Aries
Asi jak říká Rya. Konec je smutnej, ale teoreticky to taky mohlo dopadnout ještě mnohem hůř, že ano.
Celá série je naprosto perfektní
Díky.
Arengil
Ale aspoň pan Zababa teď není sám.
já bych to snad ani
Rya
já bych to snad ani nerozváděla... :-)
Moc hezký příběh. Tedy hezký.
Tall
Moc hezký příběh. Tedy hezký... Rozhodně působivý.
Děkuju.
Arengil
Děkuju.