První milovník sundal Synkovi bryndák, poslal ho vyčurat a umýt, přečetl mu pohádku, zakryl ho a popřál dobrou noc.
Sbalil láhev a vypadl za maringotku.
Bída je to. Ještě před pár lety stačilo tuhle zašeptat slovíčko, támhle zazpívat sonet - a ženských měl, co hrdlo ráčilo. Ale copak si může vodit baby domů, když tam má děcko? To je dokonalý kazišuk.
Zhluboka si přihnul laciného vína a polohlasně žaloval na svůj krutý osud.
"Pravdu máš, příteli," ozval se za ním principál. "Než přišly děcka, to byla pohoda! Tuhle si plácnu, tam odskočím... tajně, samozřejmě... A teď? Škoda slov. Přihraj mi láhev!"
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Chudáci... Kdepak není mi
Profesor
Chudáci... Kdepak není mi jich líto.;-) Mají, co chtěli.
Hezké drabble.
Přesně tak. Souhlasím.
mila_jj
Přesně tak. Souhlasím. Drabble nemá chybu.
Mé milé dámy, chvála vždy
Tirik
Mé milé dámy, chvála vždy potěší. Za chvilku získám pocit, že jsem geniální.