Nechala jsem si narůst dlouhé vlasy a odbarvila se na blond. I nehty jsem si přestala stříhat, dokud nebyly dostatečně dlouhé a zaoblené, ač mě to přivádělo k šílenství.
K velké radosti své matky jsem si nakoupila sukně a šaty, krajkové podprsenky, dokonce i boty na podpatku a svědomitě to všechno oblékala do školy.
V písemkách jsem schválně dělala chyby, protože mít samé jedničky nepřipadalo v úvahu.
Opravdu jsem se snažila Ale stejně jsem nikdy nezapadla.
Teď už na to kašlu. Jsem, jaká jsem. Tmavá, ostříhaná na krátko, v klučičím oblečení, s geniálním mozkem astrofyzičky. Jen se na mě podívejte!
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
wow
Keneu
Takhle se zapřít bych nikdy nedokázala. Výborně vystižená povaha.
Ještěže tak.
Esclarte
Ještěže tak.
Páni! Vyndej mozek a jsem to
Lee
Páni! Vyndej mozek a jsem to celá já! :D No fakt!
Skvělé drabble. (I když teda nechápu, jak to mohla vydržet. Třeba podpatky, fuj!)