Bylo mi od začátku jasné, že po mně chce peníze. Prej starej dobrej kamarád námořník! Začal mi hned vysvětlovat, jak to má teďka těžký, když přišel o práci. Unaveně jsem vyslechl jeho historky o tom, jak nikdy moc nepil, je osamělým vdovcem a teď mu ještě zemřel papoušek. Rum z něj byl cítit na sto honů. Měl jsem toho dost.
"A co že se tak, milý pane, motáte? A ty zarudlé oči..."
"Ježkovy zraky, žádnej pán, jsem Miloš! No a zarudlý voči... dyť ti říkám, že mi zemřel papoušek, tak ho voplakávám!"
"A pověz mi, Miloši, pláčou snad námořníci rum?"
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je super...
Faob
... jako bych viděl před sebou! Někdy ty historky, proč potřebují nějaký "drobák", fakt neuvěřitelný!
Ha xD Dobrý nápad. Vždycky si
Peggy Tail
Ha xD Dobrý nápad. Vždycky si říkám, že na těžké téma snad nejde nic vymyslet a pak jen žasnu nad vašemi nápady.
Vtipný je to.
Esclarte
Vtipný je to.
Líbí!
Doktor
Líbí!
Velmi pěkné drabble.
Kilián
Velmi pěkné drabble. (Nenarážíš čistou náhodou na naši drahou hlavu státu?)