Letos bych rád psal špionážní sérii z AU našeho oblíbeného fandomu. Během studené války se teroristickou organizaci v jednom anglickém městě se snaží zastavit speciální team vyšetřovatelů. Hlavní hrdinové se znají z vejšky, ze které je do nynějšího teamu naverboval jeden jejich přednášející. Dál se nechte překvapit ;)
Nad stolem osvětleným velkou stolní lampou se sklánělo pět mužů. Šestý stál ve stínu, opřený o futra dveří. Na stole ležela roztržená polovina papíru.
"Kdo ví, kde to Srabus vyhrabal," odfrkl si mladý muž s kulatými brýlemi. Vedle stojící černovlasý muž v kožené bundě souhlasně přikývl. Ze stínu zakřupaly klouby.
Pomenší mužík se špičatým obličejem nahlas četl: "Bla bla hmm... ať získáme zázrak zrození. Zázrak zrození? Co to má být?" podíval se na Moonyho. Ten obrátil zrak na Čmeláka.
"To ještě nevím," zavrtěl Čmelák dlouhou stříbrnou bradou. "Ale když je to důležité pro Raddlea, je to důležité i pro nás."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
nejlepší jsou ty křupající
Aries
nejlepší jsou ty křupající klouby. Začíná to zajímavě, těším se na pokračování
<3 <3 Já se na to tak těším,
Lejdynka
<3 <3 Já se na to tak těším, jak se to bude rozvíjet!
Já vím, proč Čmelák, ale
Tenny
Já vím, proč Čmelák, ale stejně mi přijde představa, jak takhle Brumbálovi říkají, děsně vtipná. :D
Jojo, mě taky :-D
Arenga
Jojo, mě taky :-D
Mám v plánu ještě pár dalších
Rorico
Mám v plánu ještě pár dalších úprav, snad se budou líbit ;)
Tak tohle budu rozhodně číst
Ancient Coffee
Tak tohle budu rozhodně číst až do konce svých dnů (nebo dokud to budeš psát aspoň). Moc se těším na další díly!
Psát to budu, dokud bude
Rorico
Psát to budu, dokud bude alespoň troška inspirace :)
Špionážní HP AU, to si prostě
Saphira
Špionážní HP AU, to si prostě musím v dubnu číst! :)
Tak doufám, že nadšení
Rorico
Tak doufám, že nadšení nezklamu :)
Zajímavé pojetí. Pěkné.:-)
Profesor
Zajímavé pojetí. Pěkné.:-)
Děkuji :)
Rorico
Děkuji :)
Wow!
Owes
Tohle zní jako velmi slibná série! Jdu na pokračování!