Dneska vás nenechám ani úpět. Navečer mám plány, bůhví, kdy přijdu domu, tak ať zbytečně neponocujete:)
Pěkné drabblení!
Téma pro 28. 4. 2017: Emoční kolika
Toto téma bude uzavřeno 28. 4. 2017 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov
28. 4. 2017 v 23:59
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ano, ano! Já bych téma moc
Esclarte
Ano, ano! Já bych téma moc potřebovala!
(ještě musím sice sepsat recyklační pohádku, ale ta už snad půjde rychle.)
Jdu z práce, vložím doma.
Nifredil
Děkuji, děkuji! To bylo to
Esclarte
Děkuji, děkuji! To bylo to téma, co bylo až ráno?
Esclarte, jako že bych si
Nifredil
Esclarte, jako že bych si zapomněla klíče v práci a do rána čekala před barákem?:D Nene, to ranní téma byla špatné komunikace. KaTužka měla vložit, ale nestíhala, tak mi napsala SMSku, ať vložim já a poslala jí na moje osobní číslo (jenomže já tou dobou používala výhradně služební telefon a měla přepojené všechny hovoro na to služební číslo, ale SMSky mi nechodily...). No, prostě až ráno jsme zjistily, že téma nikdo nevložil;)
Když jsem si zapomněla klíče, tak jsem prostě naštvaně jela zase do práce a pak znova domu;)
Jo, takhle to bylo, to víš,
Esclarte
Jo, takhle to bylo, to víš, paměť už mi neslouží. Ztracené klíče jsem postřehla, ale už si to nespojuju se správným příběhem. (Ráda tě vidím!)
Já vím, že tebe to nebavilo,
Eillen
Já vím, že tebe to nebavilo, ale ono to bylo vážně vtipné :-)
Ehm, to mělo být o reakci vejš...
Že by?
Bilkis
Že by?
Hej, ale já dala odpovědět u komentáře u Nif. :D
Bilk, já si taky byla jistá.
Eillen
Bilk, já si taky byla jistá.
A schválně, kam se tohle zařadí...
Až se vrátí Nifredil,
Esclarte
Až se vrátí Nifredil, rozsekne naši tvůrčí koliku.
Doufám, že se mi podaří téma
Eillen
Doufám, že se mi podaří téma sepsat už dnes. ráda bych celý zítřek nezapínala počítač a věnovala se příteli (když už máme to výročí). Ale jak se znám, tak to stejně nevydržím a budu sem i tak nakukovat na mobilu...
A já bych opustila šedé
Esclarte
A já bych opustila šedé velkoměsto, i když počasí je teď takový, že se mi zas tak moc nechce.
Počasí je ideální na to si
Eillen
Počasí je ideální na to si uvařit kotel čaje, zachumlat se pod deku a číst jednu knížku za druhou :-)
Já sice nemám plány nezapínat
Bilkis
Já sice nemám plány nezapínat PC, ale zoufale chci psát. :D
Dubnové tvůrčí šílenství.
Esclarte
Dubnové tvůrčí šílenství. Když pomyslím na to, že v pondělí už nebude NIC...
V pondělí začínám ladit
Bilkis
V pondělí začínám ladit dobročinnost. :D
Přesně.
Eillen
Přesně.
Od pondělka mám co d+lat, abych ji stihla dopsat.
A hádej koho asi budu otravovat s žádostí o pomoc? Za odměnu ti zase ukecám vishnara na betu. Přeci jen se mu loňská povídka líbila...
Tý jo, já nevím. Kdo by to
Bilkis
Tý jo, já nevím. Kdo by to asi tak mohl být? :O Hele, víš, že mám k naplánování docela velkou věc, co bude jen chvilku po LD, že jo? :D
Budeme si musiet zašalieť z
galahad
Budeme si musiet zašalieť z vlastných síl. Ja snívam o tom, že by som dopísal moju rozpracovanú vec. Ale to sa mi zase nepodarí, už sa poznám.
Vy tady vůbec neúpíte a já na
Rya
Vy tady vůbec neúpíte a já na vás tak spoléhám! :-) chci si napsat své letošní poslední drabble, něco si přečíst z vašich předposledních a zalehnout před půlnocí. Tah hop hop hop, úp úp úp!
Jak poslední? Není to
Bilkis
Jak poslední? Není to předposlední téma?
Je, ale já už budu zítra v
Rya
Je, ale já už budu zítra v divočině :-) Takže končím dneska.
Ach tak. Škoda. Ale divočina
Bilkis
Ach tak. Škoda. Ale divočina zní lákavě. :)
Nezřízeně se těším! Samota,
Rya
Nezřízeně se těším! Samota, oheň v krbu, déšť za okny, kniha v ruce, pes u nohou... (a vůbec žádné internetové pokrytí, ba ani telefonní signál :-D)
Taky taky. Takže
Esclarte
Taky taky. Takže ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚP! A´t žije náš medvěd Úp!
Jéé. Tu divočinu ti docela
Eillen
Jéé. Tu divočinu ti docela závidím. :-)
Tak teda
galahad
Tak teda Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúp!
Úpíme
Esclarte
Úpíme úpíííííméééééééééééééééééééééééé!
Hezky pěkně! :-)
Rya
Hezky pěkně! :-)
Nikdy neříkej nikdy!
Eillen
Nikdy neříkej nikdy!
Já loni v září konečně našla motivaci sednout a přepsat svůj příběh. A sice to trvalo sedm měsíců, ale je to hotové! Teď bych potřebovala máknout na pokračování. Tak doufám, že na to po dubnu zase bude nálada :-)
Ok. Úpíme. Úp, úp. :)
Bilkis
Ok. Úpíme. Úp, úp. :)
Já nemůžu. Já úpím jen v
Eillen
Já nemůžu. Já úpím jen v písních. A to mi někdo zakázal *hází významné pohledy*
Ale já mám tvé úpěnlivé
Esclarte
Ale já mám tvé úpěnlivé písnička ráda!
Úpění, úpění,
k ničemu nám není,
nikdo ho neocení...
naposled jsem se snažila, tak
Eillen
naposled jsem se snažila, tak krásnou pecku si vybrala. A když jsem to vydala, tak bylo pozdě, protože už bylo téma na světě.
Nojo. Ale povedlo se ti to.
Esclarte
Nojo. Ale povedlo se ti to.
Dík :-)
Eillen
Dík :-)
a koukám, že je čas se přesunout na nové téma
Úpím... Úpím... Úpím...:-)))
Profesor
Úpím... Úpím... Úpím...:-)))
Proč ta sova tolik úpěla, aúp
Rya
Proč ta sova tolik úpěla, aúp, aúp, aúp.
to proto že téma čekala, aúp, aúp, aúp!
No a vida, jak to funguje :-D
Rya
No a vida, jak to funguje :-D