Domů
Společnost pro osvětu spisovatelů

Hlavní navigace

  • O nás
  • Diskuse
  • Autoři
  • Fandomy
  • Filtrování
  • Podpořte nás
  • Přihlásit se (opens in new tab)
Skočit na příspěvky ↓

Drobečková navigace

  • Domů
  • DMD č. 28. pro 28. 4. 2017. Téma: Emoční kolika

Informace

Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!

Uživatelské menu

  • Oblíbené povídky z Padesátky
  • Přihlásit se

Nový obsah

  • Chytrému napověz – Terda
Více novinek

DMD

  • FAQ
  • Pravidla
  • Návod na přidání drabble (opens in new tab)
  • 2026
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • 2024
    • Témata
    • Body za drabble (opens in new tab)
    • E-kniha
  • Starší ročníky
    • 2023
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2022
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2021
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2020
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2019
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2018
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha (opens in new tab)
    • 2017
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2016
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2015
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2014
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
      • E-kniha
    • 2013
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2012
      • Témata
      • Body za drabble (opens in new tab)
    • 2010

Bingo

  • 2026 Tropické bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Vylosované tropy
  • 2024 Klišé bingo
    • Pravidla (opens in new tab)
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Vylosovaná klišé
  • 2014 Klišé bingo
    • Pravidla
    • Povídky
    • Účastníci Binga (opens in new tab)
    • Bingo! (opens in new tab)
    • Doporučení

Letní dobročinnost

  • Pravidla
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • Starší ročníky
    • 2022
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
    • 2016
    • 2015
    • 2014
    • 2013
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Poezim

  • Pravidla (opens in new tab)
  • 2025
    • Témata
    • Básně

Vánoční nadílka

  • Pravidla
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • Starší ročníky
    • 2021
    • 2020
    • 2019
    • 2018
    • 2017
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2016
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2015
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2014
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2013
      • Dopisy Ježíškovi
    • 2012
    • 2011
    • 2010
    • 2009
    • 2008

Padesátka

  • Pravidla
  • 2025
  • 2023
    • Bodovací tabulka 2023 (opens in new tab)
  • 2021
    • Bodovací tabulka 2021 (opens in new tab)
  • 2019
    • Bodovací tabulka 2019 (opens in new tab)
    • Upoutávky

Ostatní

  • Články
  • Překladatelova rukavice (archiv) (opens in new tab)

Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.

DMD č. 28. pro 28. 4. 2017. Téma: Emoční kolika

Od Nifredil | Čt, 27. 04. 2017 - 16:20

Dneska vás nenechám ani úpět. Navečer mám plány, bůhví, kdy přijdu domu, tak ať zbytečně neponocujete:)
Pěkné drabblení!
Téma pro 28. 4. 2017: Emoční kolika
Toto téma bude uzavřeno 28. 4. 2017 v 23:59.
Bodíky můžete sledovat zde
Nezapomeňte si přečíst FAQ.
V případě nejasností konzultujte Pravidla.
Metodika počítání slov

DMD č. 28. pro 28. 4. 2017. Téma: Emoční kolika
28. 4. 2017 v 23:59

Ano, ano! Já bych téma moc

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Ano, ano! Já bych téma moc potřebovala!
(ještě musím sice sepsat recyklační pohádku, ale ta už snad půjde rychle.)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Než vyrazím domů, dám si by strigga

Jdu z práce, vložím doma.

Nifredil

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz
Jdu z práce, vložím doma. Mimochodem pamatujete, jak jsem loni zapomínala v práci klíče?:)
  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ano, ano! Já bych téma moc by Esclarte

Děkuji, děkuji! To bylo to

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Děkuji, děkuji! To bylo to téma, co bylo až ráno?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Jdu z práce, vložím doma. by Nifredil

Esclarte, jako že bych si

Nifredil

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Esclarte, jako že bych si zapomněla klíče v práci a do rána čekala před barákem?:D Nene, to ranní téma byla špatné komunikace. KaTužka měla vložit, ale nestíhala, tak mi napsala SMSku, ať vložim já a poslala jí na moje osobní číslo (jenomže já tou dobou používala výhradně služební telefon a měla přepojené všechny hovoro na to služební číslo, ale SMSky mi nechodily...). No, prostě až ráno jsme zjistily, že téma nikdo nevložil;)

Když jsem si zapomněla klíče, tak jsem prostě naštvaně jela zase do práce a pak znova domu;)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Děkuji, děkuji! To bylo to by Esclarte

Jo, takhle to bylo, to víš,

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Jo, takhle to bylo, to víš, paměť už mi neslouží. Ztracené klíče jsem postřehla, ale už si to nespojuju se správným příběhem. (Ráda tě vidím!)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Esclarte, jako že bych si by Nifredil

Já vím, že tebe to nebavilo,

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Já vím, že tebe to nebavilo, ale ono to bylo vážně vtipné :-)

Ehm, to mělo být o reakci vejš...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Jdu z práce, vložím doma. by Nifredil

Že by?

Profile picture for user Bilkis

Bilkis

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Že by?

Hej, ale já dala odpovědět u komentáře u Nif. :D

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Jdu z práce, vložím doma. by Nifredil

Bilk, já si taky byla jistá.

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Bilk, já si taky byla jistá.
A schválně, kam se tohle zařadí...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Že by? by Bilkis

Až se vrátí Nifredil,

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Až se vrátí Nifredil, rozsekne naši tvůrčí koliku.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Bilk, já si taky byla jistá. by Eillen

Doufám, že se mi podaří téma

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Doufám, že se mi podaří téma sepsat už dnes. ráda bych celý zítřek nezapínala počítač a věnovala se příteli (když už máme to výročí). Ale jak se znám, tak to stejně nevydržím a budu sem i tak nakukovat na mobilu...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Až se vrátí Nifredil, by Esclarte

A já bych opustila šedé

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

A já bych opustila šedé velkoměsto, i když počasí je teď takový, že se mi zas tak moc nechce.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Doufám, že se mi podaří téma by Eillen

Počasí je ideální na to si

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Počasí je ideální na to si uvařit kotel čaje, zachumlat se pod deku a číst jednu knížku za druhou :-)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to A já bych opustila šedé by Esclarte

Já sice nemám plány nezapínat

Profile picture for user Bilkis

Bilkis

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Já sice nemám plány nezapínat PC, ale zoufale chci psát. :D

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Doufám, že se mi podaří téma by Eillen

Dubnové tvůrčí šílenství.

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Dubnové tvůrčí šílenství. Když pomyslím na to, že v pondělí už nebude NIC...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Já sice nemám plány nezapínat by Bilkis

V pondělí začínám ladit

Profile picture for user Bilkis

Bilkis

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

V pondělí začínám ladit dobročinnost. :D

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Dubnové tvůrčí šílenství. by Esclarte

Přesně.

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Přesně.
Od pondělka mám co d+lat, abych ji stihla dopsat.
A hádej koho asi budu otravovat s žádostí o pomoc? Za odměnu ti zase ukecám vishnara na betu. Přeci jen se mu loňská povídka líbila...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to V pondělí začínám ladit by Bilkis

Tý jo, já nevím. Kdo by to

Profile picture for user Bilkis

Bilkis

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Tý jo, já nevím. Kdo by to asi tak mohl být? :O Hele, víš, že mám k naplánování docela velkou věc, co bude jen chvilku po LD, že jo? :D

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Přesně. by Eillen

Budeme si musiet zašalieť z

Profile picture for user galahad

galahad

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Budeme si musiet zašalieť z vlastných síl. Ja snívam o tom, že by som dopísal moju rozpracovanú vec. Ale to sa mi zase nepodarí, už sa poznám.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Dubnové tvůrčí šílenství. by Esclarte

Vy tady vůbec neúpíte a já na

Profile picture for user Rya

Rya

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Vy tady vůbec neúpíte a já na vás tak spoléhám! :-) chci si napsat své letošní poslední drabble, něco si přečíst z vašich předposledních a zalehnout před půlnocí. Tah hop hop hop, úp úp úp!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Budeme si musiet zašalieť z by galahad

Jak poslední? Není to

Profile picture for user Bilkis

Bilkis

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Jak poslední? Není to předposlední téma?

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Vy tady vůbec neúpíte a já na by Rya

Je, ale já už budu zítra v

Profile picture for user Rya

Rya

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Je, ale já už budu zítra v divočině :-) Takže končím dneska.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Jak poslední? Není to by Bilkis

Ach tak. Škoda. Ale divočina

Profile picture for user Bilkis

Bilkis

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Ach tak. Škoda. Ale divočina zní lákavě. :)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Je, ale já už budu zítra v by Rya

Nezřízeně se těším! Samota,

Profile picture for user Rya

Rya

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Nezřízeně se těším! Samota, oheň v krbu, déšť za okny, kniha v ruce, pes u nohou... (a vůbec žádné internetové pokrytí, ba ani telefonní signál :-D)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ach tak. Škoda. Ale divočina by Bilkis

Taky taky. Takže

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Taky taky. Takže ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚP! A´t žije náš medvěd Úp!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Je, ale já už budu zítra v by Rya

Jéé. Tu divočinu ti docela

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Jéé. Tu divočinu ti docela závidím. :-)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Je, ale já už budu zítra v by Rya

Tak teda

Profile picture for user galahad

galahad

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Tak teda Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúp!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Vy tady vůbec neúpíte a já na by Rya

Úpíme

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Úpíme úpíííííméééééééééééééééééééééééé!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Tak teda by galahad

Hezky pěkně! :-)

Profile picture for user Rya

Rya

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Hezky pěkně! :-)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Tak teda by galahad

Nikdy neříkej nikdy!

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Nikdy neříkej nikdy!
Já loni v září konečně našla motivaci sednout a přepsat svůj příběh. A sice to trvalo sedm měsíců, ale je to hotové! Teď bych potřebovala máknout na pokračování. Tak doufám, že na to po dubnu zase bude nálada :-)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Budeme si musiet zašalieť z by galahad

Ok. Úpíme. Úp, úp. :)

Profile picture for user Bilkis

Bilkis

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Ok. Úpíme. Úp, úp. :)

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Já nemůžu. Já úpím jen v

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Já nemůžu. Já úpím jen v písních. A to mi někdo zakázal *hází významné pohledy*

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ok. Úpíme. Úp, úp. :) by Bilkis

Ale já mám tvé úpěnlivé

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Ale já mám tvé úpěnlivé písnička ráda!
Úpění, úpění,
k ničemu nám není,
nikdo ho neocení...

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Já nemůžu. Já úpím jen v by Eillen

naposled jsem se snažila, tak

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

naposled jsem se snažila, tak krásnou pecku si vybrala. A když jsem to vydala, tak bylo pozdě, protože už bylo téma na světě.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Ale já mám tvé úpěnlivé by Esclarte

Nojo. Ale povedlo se ti to.

Esclarte

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Nojo. Ale povedlo se ti to.

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to naposled jsem se snažila, tak by Eillen

Dík :-)

Profile picture for user Eillen

Eillen

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Dík :-)
a koukám, že je čas se přesunout na nové téma

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Nojo. Ale povedlo se ti to. by Esclarte

Úpím... Úpím... Úpím...:-)))

Profile picture for user Profesor

Profesor

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Úpím... Úpím... Úpím...:-)))

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

Proč ta sova tolik úpěla, aúp

Profile picture for user Rya

Rya

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

Proč ta sova tolik úpěla, aúp, aúp, aúp.
to proto že téma čekala, aúp, aúp, aúp!

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

No a vida, jak to funguje :-D

Profile picture for user Rya

Rya

9 let 1 měsíc zpět
Trvalý odkaz

No a vida, jak to funguje :-D

  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit

In reply to Proč ta sova tolik úpěla, aúp by Rya

Pagination
  • First page « První
  • Předchozí stránka ‹ Předchozí
  • Stránka 1
  • Aktuální stránka 2
  • Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit