„Náš pan primář, doktor Krum,“ představila Denisa šéfa pohotovosti, když s Lizzie procházely chodbou kolem vyšetřoven a minuly zamračeného muže s orlím nosem a prokvétajícími černými vlasy. „Takhle se tváří normálně… Katie Bellovou už znáš... Ahoj, Katie. Toho na jedničce jsem vycévkovala… Tohle je doktor Diggory.“
„Zdravím,“ usmál se zářivě Cedric. „Ty určitě budeš Elizabeth, že? Jsi taťkovi podobná. Ale oči máš –“
„Po matce, já vím,“ hlesla Lizzie otráveně. „A kdo je támhleto?“ ukázala k výtahu, odkud právě vykročil muž v tyrkysovém plášti s krajtou obtočenou kolem krku.
„Lockhart,“ ucedila Denisa. „Jde venčit Matyldu. No, to je na delší vysvětlování…“
Informace
Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!
Nový obsah
Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.
Pěkná narážka na kánon :) A
Apatyka
Pěkná narážka na kánon :) A vítané cameo Matyldy!
Ano, Matylda znovu na scéně!
Esti Vera
Ano, Matylda znovu na scéně! :D
:-))
Aries
:-))
:-D
Aplír
:-D
pěkné
Arenga
pěkné
A je v oblíbených. Líbí se mi
Regi
A je v oblíbených. Líbí se mi moc. :-)
Yes, Matylda!
bedrníka
Chceme delší vysvětlování. Exkurzi s Matyldou nebo tak něco. :D
Tyrkysový plášť! Matylda! No
Smrtijedka
Tyrkysový plášť! Matylda! No lepší to už skoro ani být nemůže :D.
Ježiš, jak mi tohle mohlo
strigga
Ježiš, jak mi tohle mohlo utéct! Jsem si úplně vzpomněla na Hledá se Nemo, jak tam ten zubař po cestě na záchod říká, že jde vyvenčit ptakopyska :D tohle má teda jiný grády!
To je geniální! Lockhart s
Elrond
To je geniální! Lockhart s Matyldou jsou už asi místní kolorit.