(mezitím v eklektické říši divů)
Tatínek říkal, že kdo pozná všech pět přírůstků, ten dostane vodměnu.
Na Dorotku padl splín.
Pronásledování Alenky ji bavilo, ale připadala si děsně osaměle.
Jenže tohle byla říše divů, tady nikdo nebyl dlouho sám. Kromě Batmana, ten to chtěl.
Nejprve dorazila osiřelá princezna zmrzlého hradu, jejíž jméno teskně sykalo.
Z přistávajícího balónu vyskočilo zrzavé copaté cosi, co mluvilo švédsky a hodně.
K nim se přidala nejdřív modrovlasá průzkumnice jiných světů, pak elegantní nezbednice s oranžovou náramenní nutrií, a rozvernou pětici uzavírala poplašená školačka z pražského činžáku, jejíž největší neřestí bylo háčkování.
Padly si do oka a všem bylo líp.
Tedy až na Edvina, protože se poměrně záhy vrhly na jeho vlasy.
A ostatně soudím, že by Jediland měl být aktualizován.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Poznám z nich dvě a půl (nebo
Zuzka
Poznám z nich dvě a půl (nebo možná i tři, ale nemohu tomu uvěřit!)
A je to roztomilé :)
:-))))))))))))))
Peggy
Moc pěkné. Přiznávám, že úplně všechny jsem nepoznala :-(
já asi poznala jen tu zrzavou
Aries
já asi poznala jen tu zrzavou, jsem barbar :-(
Taky jsem poznala jen tu
Terda
Taky jsem poznala jen tu zrzavou, ale to bude mojí věčnou natvrdlostí
První dvě...
Gwen
První dvě...
a teď jdu zuřivě přemýšlet nad těma třema dalšíma
Čili průběžné skóre je
Champbacca
Čili průběžné skóre je
3 : X<5 : 1 : 1 : 2
a z toho se moc odrážet nedá, takže asi ještě chvilku počkám. Každopádně ta první a poslední jsou imho nejtěžší, tak za ně možná dám dvojnásobek bodů.
Tak asi vím 1, 2 a 5. U 3 si
Dangerous
Tak asi vím 1, 2 a 5. U 3 si nejsem jistá. :)
A Batman, chudáček, ale ten to chce. :D
O pár témat dál je řešení,
Champbacca
O pár témat dál je řešení, tak uvidíš, každopádně i tak jsi asi vyhrála :)
Já se k tomu pročtu. XD Dík!
Dangerous
Já se k tomu pročtu. XD Dík! :D