Šero a chladno. Pro někoho nepříjemné místo, ale pro mě ne. Život je tu relativně jednoduchý, tady dole u dna je jídla dost. Sem tam nějaký korýš nebo mlž (s lasturou i bez), i hlavonožec. Ti se chytí snadno, když jsou pomalí.
Jenže já nejradši ryby. Jsou mnohem chutnější, ale taky dost rychlé. A já rozhodně nemám postavu na to, abych se za nimi honil jako blázen. Kdepak. Já si tu teď v klidu lehnu na dno a prostě otevřu tlamu. Nebude trvat dlouho, a nějaká zvědavá rybka mi doplave přímo na jazyk.
Nevěříte? Tak koukejte. Ale nejdřív rozsvítím, jo?
Poznali jste mořského ďasa a jeho lampičku - volavku?
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Nedávno jsem zjistila, že
Kleio
Nedávno jsem zjistila, že jsou mnohem menší, než jsem myslela.
Hezký kousek o ošklivé tlamičce. :-)
Kač.
Blanca
Je to velice povedený popis!
Poznala. To je výborné.
Terda
Poznala. To je výborné.
Skvělý nápad.
Aplír
Skvělý nápad.
Poznala.
Profesor
Parádní.
Moc dobře popsáno.
Esclarte
Moc dobře popsáno.