Předchozí: http://sosaci.net/node/35225
Když Tabitha přijde k sobě, má nad sebou krevní konzervu a monitor se spoustou klikatých čar a na rukou úhledný obvaz. Na malou chvíli si oddechne. Pak zahlédne okovy a náramek na nadloktí.
„Jsi vzhůru,“ promluví někdo angličtinou s lehkým přízvukem. „To je dobře. Už tě podruhé málem zabili. Byla by tě škoda. Jsi velmi cenná. Polapit zasvěcenou prázdnotu se jen tak nepodaří.“
Tabitha se nevěřícně obrátí za hlasem. Nevidí tvář, ale ta žena se určitě usmívá.
"Proč?" hlesne.
"Protože se musíme bránit. Proti vám všem. Já jsem sestra Jolana. Není ti zima? Chceš další deku?“
Tabitha beze slova zírá.
Téma je doufám patrné, kdyžtak v třetím odstavci.
Další: http://sosaci.net/node/35530
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
No nazdar! Tohle mě děsí čím
Apatyka
No nazdar! Tohle mě děsí čím dál víc!
Mě to děsilo taky, když jsem
neviathiel
Mě to děsilo taky, když jsem ten nápad dostala ve snu
dobrý!
Aries
dobrý!
díkes :)
neviathiel
díkes :)
Sestra Jolana mě děsí...
Eillen
Sestra Jolana mě děsí...
Já k ní začala mít rychle
neviathiel
Já k ní začala mít rychle odpor
Teda to to pokračuje.
Terda
Teda to to pokračuje.
To jo :)
neviathiel
To jo :)
No, jsem napnutý.
Killman
No, jsem napnutý.
:)
neviathiel
:)
Joj, to nabírá obrátky
Tora
Joj, to nabírá obrátky
A bude hůř!
neviathiel
A bude hůř!
a mně se přitom jméno Jolana
Tora
a mně se přitom jméno Jolana vždycky líbilo!
Vybrala je náhodně Aries :)
neviathiel
Vybrala je náhodně Aries :)
Hm, takže jdou jen po
Bilkis
Hm, takže jdou jen po kouzelnících, nebo jen po zasvěcených? Musím si to začít skládat... ;)
Jdou po lidech, které nikdo
neviathiel
Jdou po lidech, které nikdo nebude hledat :)
téma
Nifredil
Ahoj, bohužel přes odkaz máme problém identifikovat v tvém drabble téma. Napsala bys nám podrobnější vysvětlení, prosím, na e-mail?
díky
N+K
Sestra Jolana mě začíná pěkně
strigga
Sestra Jolana mě začíná pěkně děsit. A to jsme teprve na začátku, aúúú!
Neboj, nedopadne slavně
neviathiel
Neboj, nedopadne slavně