Volně navazuje na předchozí drabble.http://sosaci.net/node/40219 Možná budu psát jen Zaklínače, ale uvidím.
Geralt dostal zaplaceno, sbalil všechny své věci, vyhoupl se na Klepnu a vydal se dál. Po cestě na zaklínače pořád pokřikoval Marigold o tom, že mu složí baladu. Už mu to začínalo lézt na nervy.
„Marigolde, počkej tady.“ Geralt předal uzdičku bardovi a vyšel do pustého lesa. Došly mu lektvary a musel si natrhat přísady, a zrovna jeli kolem louky, kterou moc dobře znal. Začal sbírat, když tu najednou slyší výskání.
„Mrk, smrk! Mrk, smrk!“ přibližovalo se to k němu. Byl to šotek. Postupně přicházeli další a další. Stovky, tisíce. Obklíčili ho. Moc pozdě Marigold slyší Geraltovo volání o pomoc..
Tak co myslíte, že se Geraltovi stane?
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Myslím, že Geralt si s nimi
strigga
Myslím, že Geralt si s nimi poradí, ovšem Marigold mezitím spadne do průšvihu. :)
Maringold je zažene zpěvem?
Tenny
Maringold je zažene zpěvem? :D
Měním svoji teorii, tohle je
strigga
Měním svoji teorii, tohle je lepší :D
A ja sa pridávam. Možno jeho
Urrsari
smazat
A ja sa pridávam. Možno jeho
Urrsari
smazat
A ja sa pridávam. Možno jeho
Urrsari
smazat
A ja sa pridávam. Možno jeho
Urrsari
smazat
A ja sa pridávam. Možno jeho
Urrsari
A ja sa pridávam. Možno jeho spev má na netvory podobný účinok, ako Fionin v Shrekovi?
hele, to asi ne. Spíš je tak
Annie
hele, to asi ne. Spíš je tak falešný že ohluchnou :D
Tak to aby se měli na pozoru
Annie
Tak to aby se měli na pozoru :D
to ano
Alešandr_Veliký
to ano
...
gleti
jestli Geralt nelíčí past na Marigolda? Marigold ho přiběhne zachránit, Geralt zmizí a šotci se vrhnou na zpěváka, ale nejprve mu zacpou hubu.
to ne, Geralt není hajzl :D
Annie
to ne, Geralt není hajzl :D ale zacpat hubu by se hodilo.
Annie,
Tom_Peterson
Annie,
zacpat hubu by se hodilo aby nezačal zpívat.Líbí se mi,dávám si do oblíbených.
jé, to jsem ráda že se tak
Annie
jé, to jsem ráda že se tak líbí :)
:) no tak teda to jsem
Tora
:) no tak teda to jsem zvědavá. Já bych teda taky volila cestu, že naláká Marigolda a nechá mu šotkama ucpat hu.. ústa.
No jestli má Ječák.007
mila_jj
No jestli má Ječák.007 (zarazí v letu) nebo Ječák.008 (zarazí a obrátí), případně Ječák.009 (zarazí, obrátí a mrskne na startovní čáru) anebo nedejbože vyšší verze, tak se o něj vůbec nebojím.
:D Marigold nevím jaký stupeň
Annie
:D Marigold nevím jaký stupeň má, ale určitě nějaký vysoký.
Šotci ho sní a bude konec! :-
Rya
Šotci ho sní a bude konec! :-)
To je ale děsivá historka. s
KattyV
To je ale děsivá historka. s napětím čekám na pokračování.
:) jsem ráda že se líbí
Annie
:) jsem ráda že se líbí
Unesou ho, a udělají z něj
Wolviecat
Unesou ho, a udělají z něj královnu šotků?