Další drabble do série o Lauře, navazuje na Sedmého dne neodpočívala.
Ach jo, letošní témata mě nutí dělat věci, který jsem zatím dělat nechtěl.
Pán z Prahy obdržel telefonát uprostřed noci.
„Dej si pozor, kde se ukazuješ s tou svojí divnou americkou rajdou. Prej má kozy nuly, zato nohy aspoň devítky. Moc tím vrchnost nedráždi.“
Přes pyžamo oblékl sako a odjel taxíkem do Valentinské, znepokojený, že Laura bude pryč.
Skutečně ji nenašel, ale Billa ano; už dávno spal. Laura se povalovala všude po pokoji – u rohože šaty svlečené jako hadí kůže, zející korzet, kvůli kterému se Bill včera nenavečeřel, pohozený u paravánu, na nočním stolku vlhká žíňka ušpiněná od líčidel.
Lehl si k němu.
Dá na radu anonymního hlasu a hned ráno vymění zámky.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Ha, to je aspoň zvrat! :D
Gwendolína
Ha, to je aspoň zvrat! :D
Maličkej :]
Roedeer
Maličkej :]
...
gleti
tak tohle hodně vysvětluje,
chápu že nejsi nadšený z brzkého prozrazení zápletky.
To zase ne, chystal jsem to
Roedeer
To zase ne, chystal jsem to brzy, ale zase ne tak brzy, jenže co mi s výhledem na kopr zbývalo...
no né :-)
Aries
no né :-)
Nopanejo, to je obrat,
Kleio
Nopanejo, to je obrat, jaksepatří nečekanej!
A já měl pocit, že některý
Roedeer
A já měl pocit, že některý indicie v předchozích drabblatech byly až moc očividný. Díky :]
Tak jako když se na to dívám
Kleio
Tak jako když se na to dívám zpětně, tak náznaky byly, ale vůbec mě nenapadlo hledat to tam, takže velmi příjemné překvapení se konalo. :)
Tak to jsou zvraty...
Killman
Tak to jsou zvraty...
Opravdu nečekané
Aplír
Opravdu nečekané
Líbí se mi Laura se povalovala všude po pokoji...
Děkuju :]
Roedeer
Děkuju :]
Jooo,
tif.eret
super zvrat :-)
Konečně je to ke čtení, říkáš
Roedeer
Konečně je to ke čtení, říkáš? :]
No... tak teda, to je opravdu
Esclarte
No... tak teda, to je opravdu hodně velké překvapení.
Tak proto ty "její" představy o poklidné neděli a proto jí nebylo vůbec líto hedvábných šatů...
Ale je to vtipné. Lauru nenašel, ale stopy po ní byly všude.
Laura miluje krásný šaty a
Roedeer
Laura miluje krásný šaty a drahý boty, ale tenisky jsou tenisky.
Díky za komentář!
Když jsem četla, že se Laura
Lomeril
Když jsem četla, že se Laura povalovala všude po pokoji, asi na půl vteřiny jsem si představila rozsekané tělo... Ale skutečnost je rozhodně lepší :)
Díky, potěšilo mě, že pro
Roedeer
Díky, potěšilo mě, že pro většinu je to příjemný zvrat :]
Nemůžu říct, že bych to u
Bilkis
Nemůžu říct, že bych to u tebe tak nějak v koutku duše nečekala... Ale povedlo se ti to zakamuflovat parádně!
Díky! Někdo musí každoročně
Roedeer
Díky! Někdo musí každoročně naplnit kvótu teplých drabblů :]