Jaké boty obout k odklízení mrtvoly?
Většinu jich dostala od Vojtěcha – klasické Prady, louboutinky s červenou podrážkou nebo ikonicky kostkované od Vivienne Westwood.
Ty si obuje a chvíli pobíhá v předklonu po chodbě sem a tam. Předstírá, že po vyleštěných parketách táhne těžké mužské tělo. Dětské oči ji pozorují z ohrádky.
Ustrne. Nadělala vysokými podpatky spoustu rámusu - a manžel se neobjevil. Křížový výslech (proč se tak šňoříš, kam se chystáš?) se nekoná.
Je to už pár týdnů, co jeho přítomnost ustoupila do pozadí, ztuhne uvědoměním. Domů se vrací pozdě, nechává ji dýchat. Ona se teď dokonce baví.
Něco se děje.
Informace
Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!
Nový obsah
- The Talos Principle (robo)kolekce – Sammael
- Ch. 12 - Connections – Blanca
- Hitparáda devíti rušivých elementů – Menolly
- Žluté anemóny – Lejdynka
- Odhalení tajemného místa letošního pikniku – sos
- Kdybychom tu nebyli, tak tu stejně pořád budeme… – Tora
- Letošní desítka od Chrudoše – Chrudoš Brkosl…
- Nad vecami - DMD26 Arcane seriál – Sal Amander
- Oblíbená desítka z Harry Potter fanfikcí – Menolly
Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.
Ok, musím si jít dostudovat
Kleio
Ok, musím si jít dostudovat znalosti o botách. A těším se na pokračovaní.
Ale CO?
Apatyka
Ale CO?
No co, cukrář přece :-)
Aries
No co, cukrář přece :-)
Aries mě čte každý rok, ta už
Roedeer
Aries mě čte každý rok, ta už mě má prokouknutýho :]
Tak co jinýho by se asi taky
Kleio
Tak co jinýho by se asi taky mohlo dít, když je třeba naplnit kvótu teplejch drabblů. Já se tak těším na pokračování.
Mimochodem, líbí se mi, že jsi pro letošek změnil úhel vyprávění a píšeš o ženě. To je velmi nezvyklé a máš to docela dobře zmáknutý.
Obávám se, že to zase dopadne
Roedeer
Obávám se, že to zase dopadne fiaskem. Zbývá mi sedm témat a už teď vím, že se mi to nepodaří ukončit tak, jak jsem chtěl. Vždycky mi to v hlavě naroste do obřích rozměrů a to DMD na to nakonec nějak nestačí. Tak se moc netěš.
Díky. No, já znám ženy docela dobře, řekl bych. Celý život mám jen nejlepší kamarádky. Jsem prostě takové chodící klišé.
To nevadí, prostě tě ráda čtu
Kleio
To nevadí, prostě tě ráda čtu.
*klišé mává klišé* Jde ti to dobře. :-)