Každý ví, že nic netrvá věčně a každá radost skončí. I tak ale byli štamgasti Bídáka zklamaní. Jeho černý speciál nevydržel ani dva dny a veškeré zásoby došly.
"Tos nemoh objednat víc?" smutně si povzdechl Hora, na kterého nezbyl ani korbel na ochutnání. Ve službě nepil a pak nebylo co.
"Hele, já nemůžu za to, že tu mám žíznivý a nenažraný sarančata," bránil se Bídák.
"Vím. Ještě před zabijačkou to tu překřtili. U vyžranýho chudáka."
"Vyžranej možná, ale nikdy vychlastanej. Vyhoď toho posledního vobudu a zavři. Já načnu poslední sud speciálu. Ten je pro nás."
Hora měl hned lepší náladu.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Líbí!
Faob
Není nic horšího, než když vypijete celou hospodu...
To jsem ráda, že se na něj
Esclarte
To jsem ráda, že se na něj dostalo.
(jenom tam máš překlep, nepila místo nepil a)
Tak eštěže to dobře dopadlo
Aveva