Sebral ze stolu červenou pastelku a domaloval levé postavě širokou sukni.
"To si opravdu myslíš, že jsem úplně blbá?!"
"No vypadá to tak, když nechápeš ani tohle."
Žlutou pak dlouhé vlasy. Široký úsměv na rtech ženy přidal v červené.
"Co je tu k chápání? Nejseš ani schopnej přijít svýmu synovi na koncert!"
Postavě napravo přikreslil černou pastelkou krátké vlnité vlasy. A oči stejné barvy.
"Někdo vydělávat musí, když ty se tu flákáš."
Jako poslední vzal béžovou. Každé postavě dotvořil všechny potřebné končetiny.
"Jsi ubohej."
Spokojeně koukl na svůj výtvor.
Na papíře se drželi za ruce jeho šťastně se usmívající rodiče
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Drsné. Ty kontrasty. A zbožná
Profesor
Drsné. Ty kontrasty. A zbožná přání.:-)
Ach jo. Tohle není veselé
Tora
Ach jo. Tohle není veselé drabble.
Působivé. Ach jo.
kytka
Působivé. Ach jo.
smutné, ale je dobře, že se
Keneu
smutné, ale je dobře, že se tomu umí nějak bránit, snad mu to vydrží
:'-(
Amaranta
:'-(
až moc častá realita, bohužel
Aries
až moc častá realita, bohužel
Velmi působivé. Píšeš moc
Rya
Velmi působivé. Píšeš moc dobře.