Varování: slashovitost, omamné látky
Postavy: Nizozemsko a Kanada
„Ta přeháňka trvala sotva hodinu,“ pochvaloval si Willem, který měl na sobě pořád to brutálně oranžové triko. „Tomu říkám hezký den.“
Vzal si od Matthewa joint a usmál se, upřímně a uvolněně.
Dole projela po lucernami osvětleném kanálu loď plná nebezpečně se klátících lidí.
„Tohle je děsný klišé, víš to?“ zamumlal pobaveně Matthew se zamhouřenýma očima.
Pivo, párty, kvalitní kuřivo v obřím okně domu nad grachtem, Kanada spát.
„Větší klišé by bylo, kdybych tě vzal na výlet na kole a svedl tě mezi lány tulipánů s větrnými mlýny na pozadí,“ sdělil Willem spícímu Matthewovi. „Ještě do toho nějak zapojit dřeváky.“
Den královny se v Nizozemsku slaví každoročně 30. dubna. Je to šílené a velmi oranžové. Nizozemci si naplno užívají všechno, co milují - nedaněný pouliční prodej, alkohol, hudbu a tanec, plavbu po kanálech a ještě víc alkoholu.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Není to atmosféra přesně dle
Aries
Není to atmosféra přesně dle mého gusta, ale je to teda sakra atmosféra :-)
Nechtěla bych tam být, ale moc se mi líbí si to číst. A mimochodem, proč musela jít Kanada spát? Ona je ještě malá?
Kanada (Matthew) toho měl za
Birute
Kanada (Matthew) toho měl za ten den dost a byl utahaný. Ta věta byla vnitřní monolog, ale když to teď čtu, tak je to dost matoucí.
Příště napíšu něco, co dává smysl. Konečně. Vážně.
Skvělý! A Willem nezklamal.
Kleio
Skvělý! A Willem nezklamal. Ta poznámka o klišé mě poslala pod stůl. Yes! :)
Willem má obrovský potenciál
Birute
Willem má obrovský potenciál a Nizozemci mají pro Kanaďany slabost už od toho, co se ujali jejich královské rodiny v exilu a podíleli se na osvobození Nizozemska.
Dřeváky! Kanada spát, tu bude
Danae
Dřeváky! Kanada spát, tu bude určitě nějakej vnitřní fórek!
Přeceňuješ mě :)
Birute
Není to vnitřní fórek, ale můj zmatečný způsob psaní.
Má toho chlapec dost a je napůl v limbu.
Tohle je strašně krásné! A
Lejdynka
Tohle je strašně krásné! A mně to teda připadá romantické, víc jak by to bylo v tulipánech.
Taky se ptám, co je Kanada spát? :))
Ha, teď vidím, že z toho vyšel dvojsmysl.
Birute
Původně se měli "nevinně" zhulit, Kanada z toho usnout a Nizozemsko se v opojení vyznávat partnerovi, který ho neslyší.
Ale vyznívá to, jako by na svádění už došlo.
Hehe, to je dobře rozjařené
neviathiel
Hehe, to je dobře rozjařené
To bude tím jarem :)
Birute
To bude tím jarem :)