Vyrazili jsme nam motorkách ven z centra na levnou večeři. Kámoška dlouho nikde, po dalších deseti minutách zpráva, že skůtr zase nestartuje. Jde tlačit zpátky do hostelu.
Dojel jsem zpátky na hostel a šel jí pomoct. Mezitím se případu ujali chlápci v košilích z nějakého hotelu pocestě. Kolem skůtru už ležela hromádka šroubků, matek a dílů. Prý nějaký problém se vzduchem. Nakonec to nastartovali a jali se dát motorku dohromady. Tak jsem zas šel na hostel, ať ten skůtr netrápíme ve dvou.
Když přijela, vidím že šroubky na některých místech chybí. Mají v tom zmatek jako já, když rozebírám notebooky.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
snad se to nerozsype cestou
Aries
snad se to nerozsype cestou
Vy jste stejně dobrý
strigga
Vy jste stejně dobrý dobrodruzi :) tuhle jsem to zhltla všechno najednou a ani nezvládla okomentovat. Ale čtu to ráda :)
Taky dobrý,
Profesor
tenhle zmatek.:-)