Tančila za zvuků bublajícího vodopádu a za vycházejícího slunce. Nikdy dříve jsem neviděl tak nádherné stvoření. A hle, ona si mne všímá, vlasy se jí pohupují kolem těla jak si s nimi hraje vánek. Na sobě má jen látku jako závoj splývavou a ve vlasech věnec z jarního kvítí.
Múza, pomyslím si. Najáda, nymfa, víla. Zamrkám, zda se mi to nezdá, ale jen co znovu otevřu oči, je pryč.
Když jsem toho dne procházel městem, potkal jsem na ulici matku, která si povídá s neznámou dámou v růžových šatech s kloboukem zeleným jako čerstvá tráva.
Byla to nepochybně ona, víla.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
jé, hezký
Aries
jé, hezký
Děkuju moc
Palečka
Děkuju moc
:-)
Profesor
Moc hezké.
to je moc pěkné :)
Saphira
to je moc pěkné :)
To je moc hezké, víly jsou,
Faob
To je moc hezké, víly jsou, stejně jako andělé... A krásné ženy, btw.