Navazuje na Za pouličního ruchu
Evžen zaškrábáním odemkne.
Lada první vkročí do naleštěné černobílé chodby. Podvědomě očekává útok.
Kromě zakřiknutého ticha a silného zápachu desinfekce však ranní tragédii nic nepřipomíná.
Lada se uvolní.
Vzápětí si připomene hrůzný zážitek před chviličkou. S obavou se ohlédne po Evženovi.
Liškomág se pátravě rozhlíží. Nevypadá, že by mu dům ubližoval.
„Jak to dokážete snášet?“ žasne Lada.
Evžen se pousměje: „Vliv černé magie lze podle potřeby odstínit. Znáte brnění profesorky Stelly?“
Lada vykulí oči. Zná a ví, že slavné kouzlo staré budečské mistryně zvládne málokdo.
Evžen předstírá, že obdiv nevnímá, ale cítí se polichocený.
A rozhodnutý za žádnou cenu nezklamat.
Příště Zaskočena
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Skvěle zapracované téma :)
netopýr budečský
Skvěle zapracované téma :)
Díky. Ať žije druhý pád
Aries
Díky. Ať žije druhý pád
Tak mu držím palce, ať to
Aplír
Tak mu držím palce, ať to vyjde. :)
Evžen děkuje
Aries
Evžen děkuje
Som zvedavá čo nájdu
Amaranta
Som zvedavá čo nájdu
Asi další blbý téma
Aries
Asi další blbý téma
:) To souhlasím. Z tohodle
mila_jj
:) To souhlasím. Z tohodle jsi vybruslila skvěle.
Díky
Aries
Díky
Brnění profesorky Stely! Ty
Dede
Brnění profesorky Stely! Ty jo:)) Jsem zvědavá na pokračování
Děkuju
Aries
Děkuju
Výborné
Tora
Výborné
Díky
Aries
Díky
Evžen zklamat snad ani nemůže
Aveva
Evžen zklamat snad ani nemůže :o)
Starou mistryni jsi tam vpašovala dobře ;o)
Se zas vytahuje
Aries
Se zas vytahuje
Evžen nezklame, ten jde do
strigga
Evžen nezklame, ten jde do všeho naplno :-)
Uvidíme
Aries
Uvidíme
super :)
beneslenka
super :)
dík :-)
Aries
dík :-)
Šikovnej lišák, šikovnej!
Jeřabina
Šikovnej lišák, šikovnej!
Lišák si honí triko. Včera v
Aries
Lišák si honí triko. Včera v noci jsem více méně domyslela, co by se ještě mělo všechno stát, a teď už si to zas nepamatuju, ach jo
Trošku se předvádí, chlapec.
Rya
Trošku se předvádí, chlapec. Ale já mu to přeju, protože to nepochybně nebude mít lehké a bez šrámů z toho nevyjde, odhaduji.
No jo, předvádí, to on si
Aries
No jo, předvádí, to on si nenechá ujít příležitost.
Tak sice se předvádí, ale zas
KattyV
Tak sice se předvádí, ale zas, má čím, že?
Napjatě čekám, jak to bude pokračovat.
dík, snad se mu zadaří
Aries
dík, snad se mu zadaří
Takové odstínění magie je
Kitsune's Sun
Takové odstínění magie je vždycky praktická věc. Dobré znát. Nedá recept? Jsem zvědav, co na ně vybafne. Těším se na pokračování.
Díky
Aries
Recept by byl, ale je to opravdu těžký:
Potřebuje brnění. Bude si muset vystavět štít sám ze sebe. Tohle nesmírně těžké kouzlo nepatřilo k jeho živlu a trvalo mu skoro deset let, než se ho naučil. Zatím ho nikdy nemusel použít doopravdy a na vybudování brnění zbývalo jen pár vteřin. Buď se to podaří… nebo shoří.
Odhodlaně potlačil svíravý strach a pustil se do toho.
Shodil bundu, aby mu nepřekážela. Rychle se ujistil, že má stále na krku zlatý řetízek s ochranným granátem. Bez jeho pomoci by se neobešel. Položil na kámen na prsou nejprve levou dlaň, pak křížem přes ni pravou, zavřel oči a nechal energii kamene volně proudit. Nadechl se horkého vzduchu a plně se soustředil na sebe. Uvědomoval si postupně všechny svoje možnosti a zkušenosti, lidské, čarodějnické i liščí schopnosti, sbíral všechnu svoji magickou sílu a v duchu si z ní stavěl ochrannou hradbu.
Tak teď.
Teda, jsem v němém úžasu, že
Kitsune's Sun
Teda, jsem v němém úžasu, že má otázka našla takovou senzačně ohromnou odpověď! Jako bys mou otázku čekala, připravila se na ní a teď vytasila popis :D :D :D. Teď si já jdu dát pro změnu něco s kofeinem, abych se probudil z milého šoku.
Popis jsem nevysekla během
Aries
Popis jsem nevysekla během minuty, je to úryvek z jedné starší povídky :-)
To ano, ale už jen to, že jsi
Kitsune's Sun
To ano, ale už jen to, že jsi ho měla po ruce tak rychle, bylo úžasné
Nenapsala jsem toho moc,
Aries
Nenapsala jsem toho moc, takže si pamatuju, co kde je :-)
Jé, to je tak krásně ze
Faob
Jé, to je tak krásně ze života: cítím ten obdiv na sobě, ale jak ten zavazuje!!!
Děkuju :-)
Aries
Děkuju :-)
Výborné
Terda
Výborné
díky
Aries
díky
Pěkné. Je vidět, že umí a
Killman
Pěkné. Je vidět, že umí a dával ve škole pozor.
že jo :-)
Aries
že jo :-)
Perfektně zpracované téma.
Tlegy
Perfektně zpracované téma, radost číst.
děkuju moc
Aries
děkuju moc
Jiný by se tím chlubil, Evžen
Bilkis
Jiný by se tím chlubil, Evžen to jen tak mimochodem prohodí... Celý on.
no... by se vidělo, kdyby se
Aries
no... by se vidělo, kdyby se Lada patřičně obdivně nezatvářila ;)
Evžen je šikula, ten zvládne
P.M.d.A.
Evžen je šikula, ten zvládne všechno :-)
:-)
Aries
:-)
Nezklame:)
Alešandr_Veliký
Nezklame:)
snad :)
Aries
snad :)
Evžen je holt borec!
Regi
Evžen je holt borec!
snad si nepokazí reputaci
Aries
snad si nepokazí reputaci
Polichocený? myslím, že mu
neviathiel
Polichocený? myslím, že mu právě povyrostl hřebínek a neprojde dveřmi
:-))
Aries
:-))